fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Укрпатент змінив порядок оприлюднення відомостей про заявки на знаки для товарів та послуг з 1 серпня 2018 року

18/ 09/ 2018
  Київ, Україна, 17 вересня 2018 року – ДП «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) 1 серпня 2018 року повідомив, що в Україні змінюється порядок оприлюднення відомостей про заявки на знаки для товарів та послуг. З 1 серпня 2018 року Укрпатент буде публікувати інформацію про подані заявки на знак для товарів і послуг одразу після направлення заявнику повідомлення про встановлення дати подання відповідної заявки. Для встановлення дати подання заявка повинна відповідати вимогам статті 8 Закону України Про охорону прав на знаки для товарів і послуг (тобто основним формальним вимогам до заявки) і містити документ, що підтверджує сплату державного збору за її подання. Публікація інформації про подані заявки на знаки для товарів і послуг буде проводитися Укрпатентом на офіційному сайті, де адмініструється інтерактивна база даних. Це можна вважати істотним покращенням попередньої практики Укрпатенту щодо публікації інформації про подані заявки на знаки для товарів і послуг. Нижче наведено відповідне порівняння тривалості часу з моменту подачі заявки до моменту її публікації на сайті Укрпатенту. До 1 серпня 2018 року Після 1 серпня 2018 року Публікація не менше 6 місяців (у деяких випадках рік) Публікація не більше 2 місяців  Ми вважаємо це позитивною новелою для власників знаків для товарів і послуг та зацікавлених осіб, оскільки тепер вони можуть знайти інформацію про подані заявки на знаки для товарів і послуг значно раніше, ніж до цього, і належним чином реагувати на можливе порушення їхніх прав (шляхом подачі в Укрпатент вмотивованих заперечень проти таких заявок). Відповідно, зацікавленим правовласникам і третім особам та/або їх представникам слід регулярно переглядати базу даних поданих заявок на знаки для товарів і послуг на офіційному сайті Укрпатенту, адже вона забезпечуватиме їх необхідною інформацією щодо поданих згідно з національним порядком заявок на знаки для товарів і послуг в Україні. Ми уважно стежитимемо за розвитком подій у цій галузі та будемо інформувати вас.  Додаткова інформація  Такі ПОВІДОМЛЕННЯ видаються для інформування клієнтів «Бейкер Макензі» та інших зацікавлених осіб про зміни, які відбулися в законодавстві, які можуть мати для них наслідки або представляти для них інтерес. Викладені вище коментарі не є юридичною або іншою порадою та не повинні вважатися такими, що замінюють консультацію юриста у конкретній справі.

Київ, Україна, 17 вересня 2018 року – ДП «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) 1 серпня 2018 року повідомив, що в Україні змінюється порядок оприлюднення відомостей про заявки на знаки для товарів та послуг.

З 1 серпня 2018 року Укрпатент буде публікувати інформацію про подані заявки на знак для товарів і послуг одразу після направлення заявнику повідомлення про встановлення дати подання відповідної заявки.

Для встановлення дати подання заявка повинна відповідати вимогам статті 8 Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг” (тобто основним формальним вимогам до заявки) і містити документ, що підтверджує сплату державного збору за її подання. Публікація інформації про подані заявки на знаки для товарів і послуг буде проводитися Укрпатентом на офіційному сайті, де адмініструється інтерактивна база даних.

Це можна вважати істотним покращенням попередньої практики Укрпатенту щодо публікації інформації про подані заявки на знаки для товарів і послуг. Нижче наведено відповідне порівняння тривалості часу з моменту подачі заявки до моменту її публікації на сайті Укрпатенту.

До 1 серпня 2018 року Після 1 серпня 2018 року
Публікація не менше 6 місяців (у деяких випадках рік) Публікація не більше 2 місяців 

Ми вважаємо це позитивною новелою для власників знаків для товарів і послуг та зацікавлених осіб, оскільки тепер вони можуть знайти інформацію про подані заявки на знаки для товарів і послуг значно раніше, ніж до цього, і належним чином реагувати на можливе порушення їхніх прав (шляхом подачі в Укрпатент вмотивованих заперечень проти таких заявок). Відповідно, зацікавленим правовласникам і третім особам та/або їх представникам слід регулярно переглядати базу даних поданих заявок на знаки для товарів і послуг на офіційному сайті Укрпатенту, адже вона забезпечуватиме їх необхідною інформацією щодо поданих згідно з національним порядком заявок на знаки для товарів і послуг в Україні.

Ми уважно стежитимемо за розвитком подій у цій галузі та будемо інформувати вас. 


Додаткова інформація 

Такі ПОВІДОМЛЕННЯ видаються для інформування клієнтів «Бейкер Макензі» та інших зацікавлених осіб про зміни, які відбулися в законодавстві, які можуть мати для них наслідки або представляти для них інтерес. Викладені вище коментарі не є юридичною або іншою порадою та не повинні вважатися такими, що замінюють консультацію юриста у конкретній справі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: