fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Укренерго впроваджує реформу корпоративного управління

19/ 09/ 2017
  Київ, Україна,19 вересня 2017 року -Baker McKenzie надає юридичну допомогу Укренерго, одному з найбільших українських державних енергетичних підприємств, у впровадженні реформи корпоративного управління. Метою реформи є побудова оновленої структури корпоративного управління підприємства згідно з принципами ОЕСР, частиною якої буде створення незалежної наглядової ради. Команда Baker McKenzie підготувала нову редакцію установчих документів та представляла підприємство в переговорах із Міністерством енергетики та вугільної промисловості України. За результатами переговорів 12вересня 2017 року було затверджено нову редакцію статуту підприємства. До складу команди Baker McKenzie, яку очолив керуючий партнерСергій Піонтковський, також увійшли старший юристАндрій Москаликта юристОлександр Кезь. Це є безпрецедентним випадком розбудови нової структури корпоративного управління та створення незалежної наглядової ради у державному унітарному підприємстві. Baker McKenzie продовжуватиме надавати юридичну допомогу компанії на шляху до її корпоратизації та подальшої сертифікації у якості оператора системи електропередачі, - зазначив Сергій Піонтковський. Про Укренерго ДП «НЕК «Укренерго» – енергетична компанія з функціями оперативно-технологічного управління Об’єднаною енергосистемою України (ОЕС) та передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до регіональних електромереж енергопостачальних компаній (обленерго). У складі компанії функціонує 8 регіональних енергосистем, що охоплює всю територію України, та працює понад 13 тис співробітників. (www.ua.energy) Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Київ, Україна,19 вересня 2017 року -Baker McKenzie надає юридичну допомогу Укренерго, одному з найбільших українських державних енергетичних підприємств, у впровадженні реформи корпоративного управління. Метою реформи є побудова оновленої структури корпоративного управління підприємства згідно з принципами ОЕСР, частиною якої буде створення незалежної наглядової ради.

Команда Baker McKenzie підготувала нову редакцію установчих документів та представляла підприємство в переговорах із Міністерством енергетики та вугільної промисловості України. За результатами переговорів 12вересня 2017 року було затверджено нову редакцію статуту підприємства.

До складу команди Baker McKenzie, яку очолив керуючий партнерСергій Піонтковський, також увійшли старший юристАндрій Москаликта юристОлександр Кезь.

“Це є безпрецедентним випадком розбудови нової структури корпоративного управління та створення незалежної наглядової ради у державному унітарному підприємстві. Baker McKenzie продовжуватиме надавати юридичну допомогу компанії на шляху до її корпоратизації та подальшої сертифікації у якості оператора системи електропередачі”, – зазначив Сергій Піонтковський.

Про Укренерго

ДП «НЕК «Укренерго» – енергетична компанія з функціями оперативно-технологічного управління Об’єднаною енергосистемою України (ОЕС) та передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до регіональних електромереж енергопостачальних компаній (обленерго). У складі компанії функціонує 8 регіональних енергосистем, що охоплює всю територію України, та працює понад 13 тис співробітників. (www.ua.energy)


Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: