fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Український та турецький офіси Interlegal успішно захистили права Клієнта в судовому процесі

05/ 02/ 2020
  До Interlegal звернувся Клієнт – велика болгарська компанія, яка входить до 100 провідних компаній в Болгарії, діяльністю якої є постачання, виробництво, зберігання та оптова торгівля. Крім того, Клієнт є власником багатофункціонального терміналу, який включає в себе три види транспорту - залізничний, автомобільний і водний. Клієнт, виступаючи залізничним оператором, надав послуги з залізничного перевезення вантажу за маршрутом Стамбул – Відень великій турецькій компанії. Послуги були надані своєчасно та в повному обсязі, проте контрагент затримував сплату. Клієнт вжив певних заходів з блокуванням поїздів контрагента, після чого він погасив частину заборгованості. В подальшому контрагент перестав виходити на зв’язок та не погасив борг в повному обсязі. З урахуванням несумлінної поведінки контрагента та неможливості врегулювати спір мирним шляхом, Клієнт звернувся до Interlegal із запитом надання правової допомоги стосовно стягнення залишку заборгованості разом із супутніми збитками та витратами. Для досягнення мети робота за запитом Клієнта велась українським та турецьким офісами Interlegal одночасно. В рамках роботи було надано послугу Due Diligence боржника, з метою визначення майна, на яке в подальшому можна було б звернути стягнення. Слід зазначити, що також було проведено Claims handling з метою мирного врегулювання спору та економії витрат Клієнта на судовий розгляд, однак, контрагент продовжував ігнорувати вимоги Клієнта. Для вирішення ситуації юристи Interlegal ініціювали виконавче та судове провадження в рамках турецького законодавства, яке призвело до пропозицій стосовно погашення боргу, але не призвело до активних дій контрагента. Так як нерухоме майно у контрагента відсутнє, при цьому велась активна діяльність у вигляді щотижневих вантажних перевезень між Віднем та Стамбулом, юристи Interlegal ініціювали арешт поточних коштів та переказаних коштів на рахунок контрагента. Половина суми заборгованості була заблокована на рахунку контрагента. Крім того, минулого тижня турецький суд виніс рішення, яким задовольнив вимоги Клієнта в повному обсязі. Цікаво, що також суд присудив виплатити свого роду штраф за неправомірні заперечення контрагента проти позову. Таким чином, на сьогоднішній день юристи Interlegal успішно завершили один з етапів роботи по справі. Робота зі стягнення суми заборгованості, яка залишилась, триває. Про підсумки за даною справі ми напишемо в наступних новинах. Над справою продовжують роботу адвокат турецького офісу Interlegal Mert Tuna Akartuna та юрист українського офісу Interlegal Ірина Якімовська.

До Interlegal звернувся Клієнт – велика болгарська компанія, яка входить до 100 провідних компаній в Болгарії, діяльністю якої є постачання, виробництво, зберігання та оптова торгівля. Крім того, Клієнт є власником багатофункціонального терміналу, який включає в себе три види транспорту – залізничний, автомобільний і водний.

Клієнт, виступаючи залізничним оператором, надав послуги з залізничного перевезення вантажу за маршрутом Стамбул – Відень великій турецькій компанії. Послуги були надані своєчасно та в повному обсязі, проте контрагент затримував сплату. Клієнт вжив певних заходів з блокуванням поїздів контрагента, після чого він погасив частину заборгованості. В подальшому контрагент перестав виходити на зв’язок та не погасив борг в повному обсязі.

З урахуванням несумлінної поведінки контрагента та неможливості врегулювати спір мирним шляхом, Клієнт звернувся до Interlegal із запитом надання правової допомоги стосовно стягнення залишку заборгованості разом із супутніми збитками та витратами.

Для досягнення мети робота за запитом Клієнта велась українським та турецьким офісами Interlegal одночасно. В рамках роботи було надано послугу Due Diligence боржника, з метою визначення майна, на яке в подальшому можна було б звернути стягнення. Слід зазначити, що також було проведено Claims handling з метою мирного врегулювання спору та економії витрат Клієнта на судовий розгляд, однак, контрагент продовжував ігнорувати вимоги Клієнта.

Для вирішення ситуації юристи Interlegal ініціювали виконавче та судове провадження в рамках турецького законодавства, яке призвело до пропозицій стосовно погашення боргу, але не призвело до активних дій контрагента. Так як нерухоме майно у контрагента відсутнє, при цьому велась активна діяльність у вигляді щотижневих вантажних перевезень між Віднем та Стамбулом, юристи Interlegal ініціювали арешт поточних коштів та переказаних коштів на рахунок контрагента. Половина суми заборгованості була заблокована на рахунку контрагента.

Крім того, минулого тижня турецький суд виніс рішення, яким задовольнив вимоги Клієнта в повному обсязі. Цікаво, що також суд присудив виплатити свого роду штраф за неправомірні заперечення контрагента проти позову.

Таким чином, на сьогоднішній день юристи Interlegal успішно завершили один з етапів роботи по справі. Робота зі стягнення суми заборгованості, яка залишилась, триває. Про підсумки за даною справі ми напишемо в наступних новинах.

Над справою продовжують роботу адвокат турецького офісу Interlegal Mert Tuna Akartuna та юрист українського офісу Interlegal Ірина Якімовська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: