fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Український податковий компаньйон 2019

29/ 01/ 2019
  Колеги, ми раді поділитися з вами Українським податковим компаньйоном 2019, який був ретельно підготовлений податковою командою Мазар Україна. Брошура містить актуальну інформацію про українське податкове законодавство щодо наступних тем: Податок на прибуток; Податок на додану вартість; Податок на доходи фізичних осіб; Єдиний соціальний внесок; Спрощеної система оподаткування; Акцизний податок; Податок на майно; Трансфертне ціноутворення; Спеціальний режим для сільськогосподарських підприємств. Особливу увагу приділено основним змінам податкового законодавства, що набрали чинність з 1 січня 2019 року. Ми віримо, що викладена у брошурі інформація буде для Вас корисною, враховуючи нестабільне податкове середовище в Україні. Ми залишаємося у Вашому розпорядженні, якщо у Вас виникнуть будь-які додаткові запитання. Завантажити Український податковий компаньйон 2019 Про Мазар в Україні Мазар в Україні спеціалізується в аудиті, бухгалтерському аутсорсингу, фінансовому та податковому консультуванні, поєднуючи переваги інтегрованого міжнародного партнерства з глибоким знанням українського ринку. Наша професійна команда, яка складається з 85 фахівців, включаючи 3 партнерів, дотримується найвищих технічних і етичних стандартів роботи. Це дозволяє нам надавати послуги виняткової якості, та забезпечувати міжнародних і локальних клієнтів індивідуальним підходом заради досягнення ними сталого зростання. В Україні у нас є офіси в Києві та Львові. www.mazars.ua

Колеги, ми раді поділитися з вами Українським податковим компаньйоном 2019, який був ретельно підготовлений податковою командою Мазар Україна.

Брошура містить актуальну інформацію про українське податкове законодавство щодо наступних тем:

  • Податок на прибуток;
  • Податок на додану вартість;
  • Податок на доходи фізичних осіб;
  • Єдиний соціальний внесок;
  • Спрощеної система оподаткування;
  • Акцизний податок;
  • Податок на майно;
  • Трансфертне ціноутворення;
  • Спеціальний режим для сільськогосподарських підприємств.

Особливу увагу приділено основним змінам податкового законодавства, що набрали чинність з 1 січня 2019 року.

Ми віримо, що викладена у брошурі інформація буде для Вас корисною, враховуючи нестабільне податкове середовище в Україні.

Ми залишаємося у Вашому розпорядженні, якщо у Вас виникнуть будь-які додаткові запитання.

Завантажити Український податковий компаньйон 2019

Про Мазар в Україні

Мазар в Україні спеціалізується в аудиті, бухгалтерському аутсорсингу, фінансовому та податковому консультуванні, поєднуючи переваги інтегрованого міжнародного партнерства з глибоким знанням українського ринку. Наша професійна команда, яка складається з 85 фахівців, включаючи 3 партнерів, дотримується найвищих технічних і етичних стандартів роботи. Це дозволяє нам надавати послуги виняткової якості, та забезпечувати міжнародних і локальних клієнтів індивідуальним підходом заради досягнення ними сталого зростання. В Україні у нас є офіси в Києві та Львові.

www.mazars.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: