fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Mazars в Україні

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Ми є міжнародною аудиторською та консалтинговою фірмою, яка допомагає клієнтам впевнено будувати та розвивати свій бізнес. Ми завжди прагнемо зрозуміти наших клієнтів та їх оточення, щоб адаптувати наші рекомендації та підтримку під їхні потреби.

Ми присутні у понад 90 країнах та працюємо разом як одна команда поза кордонами та з високим рівнем кооперації між сервісними напрямками, щоб надавати виняткові та індивідуальні послуги. Ми поєднуємо наші вміння та досвід як на глобальному, так і на місцевому рівнях, щоб надати клієнтам широкий спектр професійних послуг в сферах аудиту, аутсорсингу, податків, фінансів, консалтингу та юриспруденції. Наша команда допомагає клієнтам максимально реалізовувати свої можливості, впевнено працювати та будувати надійні відносини з усіма зацікавленими сторонами.

Mazars — це мультикультурне та об’єднане партнерство зі спільними цілями, цінностями та стандартами обслуговування у всьому світі. Ми пишаємось нашою технічною експертизою та якістю роботи. Ми маємо навички та масштаби для обслуговування клієнтів усіх розмірів у всіх секторах, залишаючись при цьому швидкими, індивідуальними та винятковими у своєму підході.

Ми виконуємо будь-яку роботу цілісно та незалежно, притримуючись принципів підзвітності та соціальної відповідальності. Ми формуємо стійку галузь, а також допомагаємо будувати економічні основи справедливого та процвітаючого світу.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: