fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Українські компанії створять бізнес асоціацію в Естонії

24/ 05/ 2018
  Компанії з України, які ведуть бізнес на території Естонії, об’єднаються в асоціацію. Про це повідомив керуючий партнер відомої юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев під час прийому українських інвесторів та партнерів з нагоди офіційного візиту Президента Естонії Керсті Кальюлайд  в Україну 23 травня 2018 року. За його словами, асоціація об’єднає компанії, засновниками яких є українські інвестори, які ведуть господарську діяльність в Естонії. «Асоціація надаватиме допомогу українському бізнесу у входженні на естонський ринок, – сказав Михайло Ілляшев. – Компанії-засновники планують провести установчі збори асоціації перед початком осіннього бізнес-сезону». Нагадаємо, що громадяни України зареєстрували в Естонії найбільшу кількість компаній в рамках «Електронного громадянства» (e-Residency) – естонської урядової програми для зарубіжних онлайн-підприємців. За допомогою естонської цифрової ID-карти українські бізнесмени заснували вже більше 450 компаній, випередивши підприємців з Німеччини та Фінляндії. Картки електронного резидента в Естонії отримали понад 4200 українців. Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році та входить до числа найвідоміших і найбільш авторитетних юридичних консультантів східно-європейського регіону. В офісах фірми в Києві, Харкові, Дніпрі, Сімферополі, Москві і Таллінні працює понад 120 осіб. В Естонії «Ілляшев і Партнери» працює з 2016 року.

Компанії з України, які ведуть бізнес на території Естонії, об’єднаються в асоціацію. Про це повідомив керуючий партнер відомої юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев під час прийому українських інвесторів та партнерів з нагоди офіційного візиту Президента Естонії Керсті Кальюлайд  в Україну 23 травня 2018 року.

За його словами, асоціація об’єднає компанії, засновниками яких є українські інвестори, які ведуть господарську діяльність в Естонії.

«Асоціація надаватиме допомогу українському бізнесу у входженні на естонський ринок, – сказав Михайло Ілляшев. – Компанії-засновники планують провести установчі збори асоціації перед початком осіннього бізнес-сезону».

Нагадаємо, що громадяни України зареєстрували в Естонії найбільшу кількість компаній в рамках «Електронного громадянства» (e-Residency) – естонської урядової програми для зарубіжних онлайн-підприємців. За допомогою естонської цифрової ID-карти українські бізнесмени заснували вже більше 450 компаній, випередивши підприємців з Німеччини та Фінляндії. Картки електронного резидента в Естонії отримали понад 4200 українців.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році та входить до числа найвідоміших і найбільш авторитетних юридичних консультантів східно-європейського регіону. В офісах фірми в Києві, Харкові, Дніпрі, Сімферополі, Москві і Таллінні працює понад 120 осіб. В Естонії «Ілляшев і Партнери» працює з 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: