fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Українські імпортери відновлюють ввезення продукції з Німеччини

21/ 02/ 2025
  Україна та Німеччина погодились застосовувати додаток до міжнародного сертифікату на ввезення (пересилання) в Україну молока, продуктів на основі молока та продуктів, отриманих із молока. Це стало можливим завдяки ефективній взаємодії Держпродспоживслужби з Федеральним міністерством продовольства та сільського господарства Німеччини (BMEL) щодо продовження постачання безпечної достатньо обробленої продукції.  Відповідне рішення забезпечило виконання Постанови Кабінету Міністрів України №537 про надання міждержавних гарантій достатньої обробки продукції під час воєнного стану. Це дозволило операторам ринку відновити імпорт достатньо обробленої продукції з Німеччини, щоб і надалі забезпечувати населення продовольством, зокрема дитячим харчуванням. Асоціація вдячна Держпродспоживслужбі за увагу до проблем бізнесу та своєчасно організовану зустріч на запит Асоціації стосовно заборони постачання до України продукції із Німеччини через реєстрацію випадку ящуру та надані пояснення.

Україна та Німеччина погодились застосовувати додаток до міжнародного сертифікату на ввезення (пересилання) в Україну молока, продуктів на основі молока та продуктів, отриманих із молока. Це стало можливим завдяки ефективній взаємодії Держпродспоживслужби з Федеральним міністерством продовольства та сільського господарства Німеччини (BMEL) щодо продовження постачання безпечної достатньо обробленої продукції. 

Відповідне рішення забезпечило виконання Постанови Кабінету Міністрів України №537 про надання міждержавних гарантій достатньої обробки продукції під час воєнного стану. Це дозволило операторам ринку відновити імпорт достатньо обробленої продукції з Німеччини, щоб і надалі забезпечувати населення продовольством, зокрема дитячим харчуванням.

Асоціація вдячна Держпродспоживслужбі за увагу до проблем бізнесу та своєчасно організовану зустріч на запит Асоціації стосовно заборони постачання до України продукції із Німеччини через реєстрацію випадку ящуру та надані пояснення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: