fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Україні цікаві інвестори з Великої Британії

28/ 09/ 2018
  26 вересня Посольство Великої Британії в Києві спільно з Європейською Бізнес Асоціацією провели зустріч з британським бізнесом в Україні та обговорили привабливість України для закордонних інвесторів. Зустріч мала на меті об’єднати представників бізнес-спільноти, що ведуть бізнес як на території України, так і на території Великобританії. Прийом відкрила Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф та поділилася думками щодо можливостей для бізнесу, зокрема британського, в Україні. Анна Дерев’янко, Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації, виступила модератором заходу. Також спікерами були: Ден Білак, Голова наглядової ради Офісу із залучення та підтримки інвестицій України та Костянтин Чижик, Заступник голови Офісу національної інвестиційної ради України при Президентові України. На завершення пан Білак та пан Чижик закликали приєднуватись до асоціацій. «Адже об’єднання компаній підсилює голос українського бізнесу для уряду України і сприяє їх розвитку”, - зазначили вони. Окрема подяка спонсорам і партнерам заходу: компаніям William Grant & Sons (Glenfiddich) та Віннер Імпортс Україна (Jaguar Land Rover).

26 вересня Посольство Великої Британії в Києві спільно з Європейською Бізнес Асоціацією провели зустріч з британським бізнесом в Україні та обговорили привабливість України для закордонних інвесторів. Зустріч мала на меті об’єднати представників бізнес-спільноти, що ведуть бізнес як на території України, так і на території Великобританії.

Прийом відкрила Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф та поділилася думками щодо можливостей для бізнесу, зокрема британського, в Україні. Анна Дерев’янко, Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації, виступила модератором заходу. Також спікерами були: Ден Білак, Голова наглядової ради Офісу із залучення та підтримки інвестицій України та Костянтин Чижик, Заступник голови Офісу національної інвестиційної ради України при Президентові України.

На завершення пан Білак та пан Чижик закликали приєднуватись до асоціацій. «Адже об’єднання компаній підсилює голос українського бізнесу для уряду України і сприяє їх розвитку”, – зазначили вони.

Окрема подяка спонсорам і партнерам заходу: компаніям William Grant & Sons (Glenfiddich) та Віннер Імпортс Україна (Jaguar Land Rover).

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: