fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Україна: Зміни щодо перебігу процесуальних строків під час дії карантину

17/ 07/ 2020
  17 липня 2020 року набули чинності зміни до процесуальних кодексів, якими змінюється порядок поновлення і продовження процесуальних строків, в тому числі тих, які автоматично зупинялися на період карантину з березня цього року. Основне продовження карантину більше не є підставою для автоматичного продовження процесуальних строків; процесуальні строки, які були автоматично продовжені в березні 2020 року на строк дії карантину, закінчуються через 20 днів; протягом наступних 20 днів учасники справ мають право на продовження процесуальних строків у зв’язку з карантином. Додатково Внесені зміни усувають негативний ефект від фактичного зупинення процесуальних строків, що мало місце під час карантину. Так, зокрема, знову почнуть свій перебіг процесуальні строки на оскарження тих судових рішень, які були прийняті судами від час карантину і які не могли вступити в законну силу до закінчення строку оскарження, який, відповідно, був зупинений. Загалом, внесені зміни мають попередити необґрунтовані затягування справ через карантин, які мали місце до цього. Контакти Ігор Сюсєль Партнер Baker McKenzie Ксенія Погружальська Старший юрист Baker McKenzie

17 липня 2020 року набули чинності зміни до процесуальних кодексів, якими змінюється порядок поновлення і продовження процесуальних строків, в тому числі тих, які автоматично зупинялися на період карантину з березня цього року.

Основне

  • продовження карантину більше не є підставою для автоматичного продовження процесуальних строків;
  • процесуальні строки, які були автоматично продовжені в березні 2020 року на строк дії карантину, закінчуються через 20 днів;
  • протягом наступних 20 днів учасники справ мають право на продовження процесуальних строків у зв’язку з карантином.

Додатково

Внесені зміни усувають негативний ефект від фактичного зупинення процесуальних строків, що мало місце під час карантину.

Так, зокрема, знову почнуть свій перебіг процесуальні строки на оскарження тих судових рішень, які були прийняті судами від час карантину і які не могли вступити в законну силу до закінчення строку оскарження, який, відповідно, був зупинений.

Загалом, внесені зміни мають попередити необґрунтовані затягування справ через карантин, які мали місце до цього.

Контакти

Ігор Сюсєль
Партнер Baker McKenzie

Ксенія Погружальська
Старший юрист Baker McKenzie

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: