fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Україна та Ізраїль підписали Угоду про зону вільної торгівлі

23/ 01/ 2019
  Підписанню угоди передував довгий період переговорів. Попередньо проект угоди був погоджений Держпродспоживслужбою України. Ізраїлем буде скасовано ряд ввізних мит на українські товари, зокрема 9,2% на сільськогосподарські товари і майже 80% на промислові товари. В свою чергу Україна скасує ввізні мита на 6,8% на сільгосппродукцію і 70% на промислову, при цьому зберігає чинні ставки на ввезення продуктів тваринного походження та тютюнові вироби. Угода передбачає не повну лібералізацію ввізних мит, а деякі винятки та перехідний період до повного скасування ввізних мит. «Угода про ЗВТ з Ізраїлем відкриває можливості для збільшення експорту зернових та олійних культур, молочної продукції, тютюнових виробів та інших товарів. Дана Угода надає значні перспективи для України щодо можливостей використання пільгового режиму митного оформлення українських товарів, вироблених як з вітчизняної сировини, так і сировини з країн учасниць Конвенції Пан-Євро-Мед, з якими ратифіковані договори ЗВТ. Україна зможе експортувати такі товари без сплати імпортних мит в країнах учасницях Конвенції», - зазначили експерти митного комітету Європейської Бізнес Асоціації Денис Шендрик та Олександр Лазарєв.

Підписанню угоди передував довгий період переговорів. Попередньо проект угоди був погоджений Держпродспоживслужбою України. Ізраїлем буде скасовано ряд ввізних мит на українські товари, зокрема 9,2% на сільськогосподарські товари і майже 80% на промислові товари. В свою чергу Україна скасує ввізні мита на 6,8% на сільгосппродукцію і 70% на промислову, при цьому зберігає чинні ставки на ввезення продуктів тваринного походження та тютюнові вироби. Угода передбачає не повну лібералізацію ввізних мит, а деякі винятки та перехідний період до повного скасування ввізних мит.

«Угода про ЗВТ з Ізраїлем відкриває можливості для збільшення експорту зернових та олійних культур, молочної продукції, тютюнових виробів та інших товарів. Дана Угода надає значні перспективи для України щодо можливостей використання пільгового режиму митного оформлення українських товарів, вироблених як з вітчизняної сировини, так і сировини з країн учасниць Конвенції Пан-Євро-Мед, з якими ратифіковані договори ЗВТ. Україна зможе експортувати такі товари без сплати імпортних мит в країнах учасницях Конвенції», – зазначили експерти митного комітету Європейської Бізнес Асоціації Денис Шендрик та Олександр Лазарєв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: