fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ukrainian TaxBiz Companion 2019 in Chinese

22/ 04/ 2019
  Колеги, ми раді поділитися з вами Українським податковим компаньйоном 2019 на китайській мові, який був ретельно підготовлений податковою командою Мазар Україна. Брошура містить актуальну інформацію про українське податкове законодавство щодо наступних тем: Податок на прибуток; Податок на додану вартість; Податок на доходи фізичних осіб; Єдиний соціальний внесок; Спрощеної система оподаткування; Акцизний податок; Податок на майно; Трансфертне ціноутворення; Спеціальний режим для сільськогосподарських підприємств. Особливу увагу приділено основним змінам податкового законодавства, що набрали чинність з 1 січня 2019 року. Ми віримо, що викладена у брошурі інформація буде для Вас корисною, враховуючи нестабільне податкове середовище в Україні. У разі, якщо у Вас виникли додаткові запитання чи Ви хочете отримати друковану копію публікації, будь ласка, надішліть нам особисте повідомлення, ми будемо раді Вам допомогти. Про Мазар в Україні Мазар в Україні спеціалізується в аудиті, бухгалтерському аутсорсингу, фінансовому та податковому консультуванні, поєднуючи переваги інтегрованого міжнародного партнерства з глибоким знанням українського ринку. Наша професійна команда, яка складається з 85 фахівців, включаючи 3 партнерів, дотримується найвищих технічних і етичних стандартів роботи. Це дозволяє нам надавати послуги виняткової якості, та забезпечувати міжнародних і локальних клієнтів індивідуальним підходом заради досягнення ними сталого зростання.  В Україні у нас є офіси в Києві та Львові. www.mazars.ua| Facebook | LinkedIn

Колеги, ми раді поділитися з вами Українським податковим компаньйоном 2019 на китайській мові, який був ретельно підготовлений податковою командою Мазар Україна.

Брошура містить актуальну інформацію про українське податкове законодавство щодо наступних тем:

  • Податок на прибуток;
  • Податок на додану вартість;
  • Податок на доходи фізичних осіб;
  • Єдиний соціальний внесок;
  • Спрощеної система оподаткування;
  • Акцизний податок;
  • Податок на майно;
  • Трансфертне ціноутворення;
  • Спеціальний режим для сільськогосподарських підприємств.

Особливу увагу приділено основним змінам податкового законодавства, що набрали чинність з 1 січня 2019 року.

Ми віримо, що викладена у брошурі інформація буде для Вас корисною, враховуючи нестабільне податкове середовище в Україні.

У разі, якщо у Вас виникли додаткові запитання чи Ви хочете отримати друковану копію публікації, будь ласка, надішліть нам особисте повідомлення, ми будемо раді Вам допомогти.

Про Мазар в Україні
Мазар в Україні спеціалізується в аудиті, бухгалтерському аутсорсингу, фінансовому та податковому консультуванні, поєднуючи переваги інтегрованого міжнародного партнерства з глибоким знанням українського ринку. Наша професійна команда, яка складається з 85 фахівців, включаючи 3 партнерів, дотримується найвищих технічних і етичних стандартів роботи. Це дозволяє нам надавати послуги виняткової якості, та забезпечувати міжнародних і локальних клієнтів індивідуальним підходом заради досягнення ними сталого зростання. 

В Україні у нас є офіси в Києві та Львові.

www.mazars.uaFacebook | LinkedIn

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: