fbpx

Удосконалення та спрощення порядку використання с/г земель в Україні

25/ 09/ 2018
  10 липня 2018 року був ухвалений Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні № 2498-VIII. Цей Закон удосконалює та спрощує порядок використання земель сільськогосподарського призначення в Україні та містить низку інших новел, з якими пропонуємо ознайомитися у нашій стислій інфографіці.   Додаткова інформація Такі ПОВІДОМЛЕННЯ видаються для інформування клієнтів Baker McKenzie та інших зацікавлених осіб про зміни в законодавстві, які можуть мати для них наслідки або представляти для них інтерес. Викладені вище коментарі не є юридичною або іншою порадою та не повинні вважатися такими, що замінюють консультації у конкретній справі.
10 липня 2018 року був ухвалений Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні” № 2498-VIII.

Цей Закон удосконалює та спрощує порядок використання земель сільськогосподарського призначення в Україні та містить низку інших новел, з якими пропонуємо ознайомитися у нашій стислій інфографіці.
 

Додаткова інформація

Такі ПОВІДОМЛЕННЯ видаються для інформування клієнтів Baker McKenzie та інших зацікавлених осіб про зміни в законодавстві, які можуть мати для них наслідки або представляти для них інтерес. Викладені вище коментарі не є юридичною або іншою порадою та не повинні вважатися такими, що замінюють консультації у конкретній справі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: