fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Учасники зернового ринку та Мінагрополітики підписали Меморандум про взаєморозуміння

05/ 07/ 2021
  Розпочався новий маркетинговий рік у зерновій галузі. Європейська Бізнес Асоціація рада повідомити, що цього року Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України і учасниками зернового ринку у 2021/2022 маркетинговому році було підписано 5 липня. Ось уже одинадцятий рік поспіль одним із головних факторів збереження балансу між внутрішнім споживанням зернових та експортними можливостями є Меморандум. Зерновий Меморандум покликаний забезпечити передбачуваність та гнучкість ринку у питаннях експорту зернових культур, що є важливими чинниками успішної експортної діяльності. Адже стабільність та прогнозованість є пріоритетом для України і одним із головних чинників національної та продовольчої безпеки. Виробництво, переробка та експорт зернових та олійних культур дають суттєві грошові надходження до бюджету і є важливими секторами працевлаштування населення країни. Крім того, відіграють важливу роль в гарантуванні продовольчої та фінансової стабільності держави. Довідково: Згідно з даними Мінагрополітики, станом на 2 липня в Україні зібрано 65 млн тонн та експортовано майже 45 млн тонн зерна. Наразі Мінагрополітики прогнозує на 2021/2022 маркетинговий рік виробництво зерна на рівні 75,8 млн тонн, а експорт приблизно 56 млн тонн.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Розпочався новий маркетинговий рік у зерновій галузі. Європейська Бізнес Асоціація рада повідомити, що цього року Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України і учасниками зернового ринку у 2021/2022 маркетинговому році було підписано 5 липня.

Ось уже одинадцятий рік поспіль одним із головних факторів збереження балансу між внутрішнім споживанням зернових та експортними можливостями є Меморандум.

Зерновий Меморандум покликаний забезпечити передбачуваність та гнучкість ринку у питаннях експорту зернових культур, що є важливими чинниками успішної експортної діяльності. Адже стабільність та прогнозованість є пріоритетом для України і одним із головних чинників національної та продовольчої безпеки.

Виробництво, переробка та експорт зернових та олійних культур дають суттєві грошові надходження до бюджету і є важливими секторами працевлаштування населення країни. Крім того, відіграють важливу роль в гарантуванні продовольчої та фінансової стабільності держави.

Довідково: Згідно з даними Мінагрополітики, станом на 2 липня в Україні зібрано 65 млн тонн та експортовано майже 45 млн тонн зерна. Наразі Мінагрополітики прогнозує на 2021/2022 маркетинговий рік виробництво зерна на рівні 75,8 млн тонн, а експорт приблизно 56 млн тонн.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: