fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Учасники ринку розповіли про ціну газу для сушіння зерна

17/ 09/ 2021
  Елеваторники готуються до приймання та сушіння пізніх зернових і намагаються визначитися з розцінками на послуги з сушіння зерна. Сьогодні ціни на газ на елеваторах в різних регіонах України, за даними учасників ринку, дуже відрізняються — від 19-20 тис. за тисячу кубометрів до 28 тис.грн. «З 1 вересня на наших елеваторах у різних регіонах Запорізької та Дніпропетровської області ціна на газ становить 22 300 - 23 100 грн за тисячу кубометрів. Наприклад, у Варваровці і Роздорах — 22700 грн, на «Пришибському елеваторі» 22 300 грн, на «Інгулецькому» — 22 900. А на Вільногірському - 23 100 грн» «Крім зростання вартості газу потрібно не забувати ще й про збільшення вартості електроенергії. Таким чином тарифи, встановлені в серпні, вже не актуальні, оскільки вони нижче собівартості» Всі учасники ринку сходяться на тому, що при такій вартості палива, ціни на послуги сушки будуть рости.

Елеваторники готуються до приймання та сушіння пізніх зернових і намагаються визначитися з розцінками на послуги з сушіння зерна. Сьогодні ціни на газ на елеваторах в різних регіонах України, за даними учасників ринку, дуже відрізняються — від 19-20 тис. за тисячу кубометрів до 28 тис.грн.

«З 1 вересня на наших елеваторах у різних регіонах Запорізької та Дніпропетровської області ціна на газ становить 22 300 – 23 100 грн за тисячу кубометрів. Наприклад, у Варваровці і Роздорах — 22700 грн, на «Пришибському елеваторі» 22 300 грн, на «Інгулецькому» — 22 900. А на “Вільногірському” – 23 100 грн»

«Крім зростання вартості газу потрібно не забувати ще й про збільшення вартості електроенергії. Таким чином тарифи, встановлені в серпні, вже не актуальні, оскільки вони нижче собівартості»

Всі учасники ринку сходяться на тому, що при такій вартості палива, ціни на послуги сушки будуть рости.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: