fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як використовувати свої ресурси правильно

17/ 09/ 2021
  Автор: Людмила Богуш, засновник тренінгової компанії Студія управління часом BogushTime Який ресурс для підприємця найголовніший: гроші, енергія, мотивація, час чи здоров’я? Усі вони працюють на нього чи проти нього, залежно від ефек­тивності використання. Ось кілька порад, щоб досягти по­зитивних результатів. Вам потрібні цілі І не одна, а кілька, навіть багато. Є приказка: без порту приписки жоден вітер не буде погожим. Варто наголосити: люди, які мають цілі, завжди більш діяльні, активні, наполегливі, здорові, розвинені тощо. Тому що вони людину витягують, як барон Мюнхгаузен витягував себе за волосся з болота. Цілі мають бути різнопланові Дістатися певної бізнес-цілі, пожертвувавши здоров’ям, щастям або сім’ю, безглуздо. Цілі потрібно мати в різних сферах життя одночасно. Це величезна помилка, що цілі потребують жертв. Ні, їм потрібні зусилля, увага та розважливість. Розумна людина збагне, що спортом потрібно займатися для того, щоб здорове тіло не відволікало, а допомагало. Що сім’я додає радості і мотивації. Що навчання допомагає рухатися з потрібною швидкістю. Що ваше становище в суспільстві допомагає вирішувати питання. Необхідно мати проектний план дій Чому саме проектний? Тому що потрібно рухатися одночасно за всіма важливими напрямками. І для цього необхідно враховувати співвідношення різнопланових цілей, щоб об’єднати їх, а не перескакувати з однієї на іншу. Найкращий варіант – скласти матричний план, в якому буде дві осі – час і проекти. Довгостроковий і короткостроковий плани Більшість спираються на довгостроковий план і потім чекають, що сам факт його наявності чарівним чином призведе до появи бажаного. Це хибна думка, так само як обмежувати себе лише короткостроковим планом. Щоб ваша робота була ефективною, її треба «присвятити» досягненню цілей. Щодня необхідно робити бодай щось з-поміж запланованого! Іноді достатньо прочитати список ваших цілей, щоб не збитися з курсу. Запровадьте тайм-калькуляцію Серед ресурсів є такий, який не можна поновити. Він також може почати тиснути на вас. Це час. Поставивши цілі, ви зазвичай призначаєте їм певну точку в часі, коли це має статися. І навіть якщо вам здається, що термін надто жорсткий, він для вас комфортний. Потрібно лише встановити проміжні кроки і діяти. Але якщо збитися з графіка, тоді треба більше дій вмістити в менший обсяг часу. Тобто відбувається ущільнення подій, а це часто сприймається як фізичний дискомфорт. Дотримання цих простих правил гарантовано підвищить вашу особисту ефективність. Людмила Богуш-Данд, засновник тренінгової компанії Студія управління часом BogushTime Спеціально для журналу Альфа Бізнес Дайджест (вереснь 2017), розділ Кадри, ст.10 Читати статтю у pdf-форматі на ISSUU

Автор: Людмила Богуш, засновник тренінгової компанії “Студія управління часом BogushTime”

Який ресурс для підприємця найголовніший: гроші, енергія, мотивація, час чи здоров’я? Усі вони працюють на нього чи проти нього, залежно від ефек­тивності використання. Ось кілька порад, щоб досягти по­зитивних результатів.

Вам потрібні цілі

І не одна, а кілька, навіть багато. Є приказка: без порту приписки жоден вітер не буде погожим. Варто наголосити: люди, які мають цілі, завжди більш діяльні, активні, наполегливі, здорові, розвинені тощо. Тому що вони людину витягують, як барон Мюнхгаузен витягував себе за волосся з болота.

Цілі мають бути різнопланові

Дістатися певної бізнес-цілі, пожертвувавши здоров’ям, щастям або сім’ю, безглуздо. Цілі потрібно мати в різних сферах життя одночасно. Це величезна помилка, що цілі потребують жертв. Ні, їм потрібні зусилля, увага та розважливість. Розумна людина збагне, що спортом потрібно займатися для того, щоб здорове тіло не відволікало, а допомагало. Що сім’я додає радості і мотивації. Що навчання допомагає рухатися з потрібною швидкістю. Що ваше становище в суспільстві допомагає вирішувати питання.

Необхідно мати проектний план дій

Чому саме проектний? Тому що потрібно рухатися одночасно за всіма важливими напрямками. І для цього необхідно враховувати співвідношення різнопланових цілей, щоб об’єднати їх, а не перескакувати з однієї на іншу. Найкращий варіант – скласти матричний план, в якому буде дві осі – час і проекти.

Довгостроковий і короткостроковий плани

Більшість спираються на довгостроковий план і потім чекають, що сам факт його наявності чарівним чином призведе до появи бажаного. Це хибна думка, так само як обмежувати себе лише короткостроковим планом. Щоб ваша робота була ефективною, її треба «присвятити» досягненню цілей. Щодня необхідно робити бодай щось з-поміж запланованого! Іноді достатньо прочитати список ваших цілей, щоб не збитися з курсу.

Запровадьте тайм-калькуляцію

Серед ресурсів є такий, який не можна поновити. Він також може почати тиснути на вас. Це час. Поставивши цілі, ви зазвичай призначаєте їм певну точку в часі, коли це має статися. І навіть якщо вам здається, що термін надто жорсткий, він для вас комфортний. Потрібно лише встановити проміжні кроки і діяти. Але якщо збитися з графіка, тоді треба більше дій вмістити в менший обсяг часу. Тобто відбувається ущільнення подій, а це часто сприймається як фізичний дискомфорт. Дотримання цих простих правил гарантовано підвищить вашу особисту ефективність.

Людмила Богуш-Данд,
засновник тренінгової компанії
“Студія управління часом BogushTime”
Спеціально для журналу “Альфа Бізнес Дайджест” (вереснь 2017),

розділ “Кадри”, ст.10

Читати статтю у pdf-форматі на ISSUU

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: