fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відбувся перший випуск освітнього проекту Asters Arbitration Moot Court School

20/ 12/ 2019
  15 грудня 2019 року відбулася заключна лекція програми Asters Arbitration Moot Court School 2019. Близько 20 студентів провідних українських правничих вишів з Києва, Харкова та Львова взяли участь у цій новій освітній ініціативі для українських учасників найбільш престижних moot courts з міжнародного арбітражу. 4-денна програма Школи включала два основних курси: Legal Writing та Oral Advocacy, а викладачами стали 3 авторитетні міжнародні експерти: доктор Аффеф Бен Мансур [Affef Ben Mansour], Ендрю Берр [Andrew Burr] та Олена Гуляницька. Мені дуже сподобалося зустрітися і попрацювати з українськими учасниками moot courts з міжнародного арбітражу 2020 року. Їхня залученість і спрага до нових знань вразили мене. Я впевнена, що на учасників Школи чекають великі успіхи у 2020 р. і надалі, і вдячна організаторам за запрошення стати викладачем цієї програми, - коментує доктор Аффеф Бен Мансур. Організована вперше Asters Arbitration Moot Court School встановила дуже високий стандарт якості для подібних заходів у майбутньому. Дуже рідко коли мені доводилося виступати перед такою мотивованою та зацікавленою групою учасників moot courts. Кожен зі студентів Школи був повністю готовий долучатися до дискусії та максимально засвоїти все корисне з моїх занять, - коментує Ендрю А. Берр. Мене дуже вразив рівень підготовки учасників Школи. Це дає привід для оптимістичного погляду на майбутнє міжнародного арбітражу в Україні, - зазначає Олена Гуляницька. Ми раді, що до участі в  Asters Arbitration Moot Court School 2019 нам вдалося залучити дуже досвідчених міжнародних юристів-практиків, які поділилися своєю безцінною експертизою зі студентами кращих українських правничих вишів, - каже партнер Астерс Світлана Чепурна. Успішний запуск цього проекту є новою віхою в історії постійної підтримки молодого покоління українських правників з боку Астерс. Від імені нашої фірми я хочу подякувати викладачам Школи: доктору Аффеф Бен Мансур, Ендрю Берру та Олені Гуляницькій за їхній внесок, а також юристу Астерс Катерині Шокало, яка стала автором ідеї цього проекту та скоординувала його успішне втілення в життя. Програма проекту була розроблена спеціально для учасників moot courts, щоб ми дізналися нюанси усних та письмових раундів, - коментує Дарина Іванюта, студентка Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого та учасниця Asters Arbitration Moot Court School 2019. Я висловлюю щиру вдячність усім, хто долучився, викладачам та організаторам Школи за їхній час, знання, поради, мотивацію та підтримку. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 19 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

15 грудня 2019 року відбулася заключна лекція програми Asters Arbitration Moot Court School 2019. Близько 20 студентів провідних українських правничих вишів з Києва, Харкова та Львова взяли участь у цій новій освітній ініціативі для українських учасників найбільш престижних moot courts з міжнародного арбітражу.

4-денна програма Школи включала два основних курси: Legal Writing та Oral Advocacy, а викладачами стали 3 авторитетні міжнародні експерти: доктор Аффеф Бен Мансур [Affef Ben Mansour], Ендрю Берр [Andrew Burr] та Олена Гуляницька.

“Мені дуже сподобалося зустрітися і попрацювати з українськими учасниками moot courts з міжнародного арбітражу 2020 року. Їхня залученість і спрага до нових знань вразили мене. Я впевнена, що на учасників Школи чекають великі успіхи у 2020 р. і надалі, і вдячна організаторам за запрошення стати викладачем цієї програми, – коментує доктор Аффеф Бен Мансур.

“Організована вперше Asters Arbitration Moot Court School встановила дуже високий стандарт якості для подібних заходів у майбутньому. Дуже рідко коли мені доводилося виступати перед такою мотивованою та зацікавленою групою учасників moot courts. Кожен зі студентів Школи був повністю готовий долучатися до дискусії та максимально засвоїти все корисне з моїх занять, – коментує Ендрю А. Берр.

Мене дуже вразив рівень підготовки учасників Школи. Це дає привід для оптимістичного погляду на майбутнє міжнародного арбітражу в Україні, – зазначає Олена Гуляницька.

“Ми раді, що до участі в  Asters Arbitration Moot Court School 2019 нам вдалося залучити дуже досвідчених міжнародних юристів-практиків, які поділилися своєю безцінною експертизою зі студентами кращих українських правничих вишів”, – каже партнер Астерс Світлана Чепурна. “Успішний запуск цього проекту є новою віхою в історії постійної підтримки молодого покоління українських правників з боку Астерс. Від імені нашої фірми я хочу подякувати викладачам Школи: доктору Аффеф Бен Мансур, Ендрю Берру та Олені Гуляницькій за їхній внесок, а також юристу Астерс Катерині Шокало, яка стала автором ідеї цього проекту та скоординувала його успішне втілення в життя”.

Програма проекту була розроблена спеціально для учасників moot courts, щоб ми дізналися нюанси усних та письмових раундів, – коментує Дарина Іванюта, студентка Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого та учасниця Asters Arbitration Moot Court School 2019. Я висловлюю щиру вдячність усім, хто долучився, викладачам та організаторам Школи за їхній час, знання, поради, мотивацію та підтримку“.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 19 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: