fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Веб-курс з транспорту, шиппінгу та міжнародної торгівлі: “Укладення контрактів в Англійському праві (Частина 2)”

09/ 04/ 2020
  Англійське право відоме своєю гнучкістю і неформальністю. Напевно частково ці властивості і допомогли йому зміцнити свої позиції на міжнародному ринку торгівлі. Однак, в ньому надзвичайно важливе значення мають ясність і конкретність намірів сторін контракту, адже тлумачення арбітрами його положень у випадку судового розгляду може зіграти проти вас. На другому вебінарі теми “Укладення контрактів в Англійському праві” Веб-курсу з транспорту, шиппінгу та міжнародної торгівлі продовжили всебічне дослідження контрактів в англійському праві та особливу увагу приділили обговоренню типології умов та положень контракту. Також провели їхню порівняльну характеристику у розрізі українського та англійського права. Так, у законодавстві України розрізняють 2 види контрактних умов: істотні (встановлені законом та становлять предмет договору) та неістотні (звичайні або випадкові). А в Англійському праві виділяють прямо обумовлені  умови (прямо вказані та викладені на папері) і можливість яких передбачається (не викладені прямо, але випливають із положень закону, звичаю чи факту). Порушення прямо обумовленої умови тягне за собою можливість розірвання контракту невинуватою стороною і отримання відшкодування збитків, повязаних із порушенням. Тема виявилась дійсно комплексною та складною для розуміння, проте спікери Interlegal доклали максимум зусиль, аби розкрити її для вас! Дякуємо усім за жагу до знань та до зустрічі на наступних вебінарах курсу!

Англійське право відоме своєю гнучкістю і неформальністю. Напевно частково ці властивості і допомогли йому зміцнити свої позиції на міжнародному ринку торгівлі. Однак, в ньому надзвичайно важливе значення мають ясність і конкретність намірів сторін контракту, адже тлумачення арбітрами його положень у випадку судового розгляду може зіграти проти вас.

На другому вебінарі теми “Укладення контрактів в Англійському праві” Веб-курсу з транспорту, шиппінгу та міжнародної торгівлі продовжили всебічне дослідження контрактів в англійському праві та особливу увагу приділили обговоренню типології умов та положень контракту. Також провели їхню порівняльну характеристику у розрізі українського та англійського права. Так, у законодавстві України розрізняють 2 види контрактних умов: істотні (встановлені законом та становлять предмет договору) та неістотні (звичайні або випадкові). А в Англійському праві виділяють прямо обумовлені  умови (прямо вказані та викладені на папері) і можливість яких передбачається (не викладені прямо, але випливають із положень закону, звичаю чи факту). Порушення прямо обумовленої умови тягне за собою можливість розірвання контракту невинуватою стороною і отримання відшкодування збитків, пов’язаних із порушенням.

Тема виявилась дійсно комплексною та складною для розуміння, проте спікери Interlegal доклали максимум зусиль, аби розкрити її для вас! Дякуємо усім за жагу до знань та до зустрічі на наступних вебінарах курсу!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: