fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Веб-курс з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі: “Нова реальність міжнародного бізнесу: BEPS, законопроект №1210 і його вплив на український бізнес і власників”

21/ 04/ 2020
  Реальність міжнародного бізнесу поступово змінюється та трансформується під впливом змін у нормативно-правовому регулюванні. На сьомому вебінарі Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі розглянули детальніше процес імплементації положень проєкту з де-офшоризації BEPS в Україні. Більш того поговорили про конвенцію MLI та її значення у протидії агресивному податковому плануванню; Закон України № 1210, яким імплементуються положення BEPS в Україні; податкову амністію (що передбачена законопроектом № 1232 від 02.09.2019 року), правила Контрольованих іноземних компаній (КІК) тощо. Процес приведення законодавства України у відповідність з міжнародними стандартами проходив у декілька етапів: 01.01.2017 - приєднання до BEPS; 28.02.2019 - ратифікація Конвенції MLI; 29.10.2019 - ратифікація FATCA (перший крок до СRS); 16.01.2020 - прийняття Закону 1210. У результаті, всього 4 кроки проєкту BEPS були ратифіковані Україною. Однак, фактично реалізованих набагато більше. Серед них: контроль за трансферним ціноутворенням, обмеження витрат за фінансовими операціями з повязаними особами, запобігання зловживаннями в звязку із застосуванням договорів про уникнення подвійного оподаткування, а також процедури взаємного узгодження. Таким чином, план BEPS вимагає від країн перегляду внутрішньонаціонального законодавства та положень міжнародних конвенцій, а також реформування податкової системи кожної конкретної держави. На даний момент 129 держав стали членами Плану BEPS, а 87 держав -   підписантами Конвенції MLI.

Реальність міжнародного бізнесу поступово змінюється та трансформується під впливом змін у нормативно-правовому регулюванні. На сьомому вебінарі Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі розглянули детальніше процес імплементації положень проєкту з де-офшоризації BEPS в Україні.

Більш того поговорили про конвенцію MLI та її значення у протидії агресивному податковому плануванню; Закон України № 1210, яким імплементуються положення BEPS в Україні; податкову амністію (що передбачена законопроектом № 1232 від 02.09.2019 року), правила Контрольованих іноземних компаній (КІК) тощо.

Процес приведення законодавства України у відповідність з міжнародними стандартами проходив у декілька етапів: 01.01.2017 – приєднання до BEPS; 28.02.2019 – ратифікація Конвенції MLI; 29.10.2019 – ратифікація FATCA (перший крок до СRS); 16.01.2020 – прийняття Закону 1210. У результаті, всього 4 кроки проєкту BEPS були ратифіковані Україною. Однак, фактично реалізованих набагато більше. Серед них: контроль за трансферним ціноутворенням, обмеження витрат за фінансовими операціями з пов’язаними особами, запобігання зловживаннями в зв’язку із застосуванням договорів про уникнення подвійного оподаткування, а також процедури взаємного узгодження.

Таким чином, план BEPS вимагає від країн перегляду внутрішньонаціонального законодавства та положень міжнародних конвенцій, а також реформування податкової системи кожної конкретної держави. На даний момент 129 держав стали членами Плану BEPS, а 87 держав –   підписантами Конвенції MLI.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: