fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Україна ввела ембарго на імпорт фанерної продукції з Російської Федерації

15/ 05/ 2019
  Сьогодні Уряд ухвалив відповідне рішення, ініційоване Мінекономрозвитку, яким було розширено перелік заборонених до ввозу на територію України товарів російського походження. Зокрема, цей перелік було доповнено фанерною продукцією. Комітет деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації вітає дане рішення Кабміну, оскільки наші експерти тривалий час наголошували на необхідності заборони імпорту фанерної продукції з РФ. Євген Кузьменко. Менеджер Комітету Деревообробної та меблевої галузі. Російська Федерація є одним з найбільших виробників фанерної продукції, оскільки має найбільш сприятливі природні умови для здійснення такого виробництва та здійснювала активний експорт фанерної продукції на територію України без сплати ввізного мита. При цьому РФ захищає власний ринок та своїх виробників ввізним митом у розмірі 12% та обмежує об’єм експорту колод з берези за межі території РФ в держави, які не є членами Євразійського економічного союзу шляхом введення відповідних квот. Все це робило економічно недоцільним імпорт української фанери до РФ, створювали нерівні умови для українського виробника порівняно з російським та призводило до витіснення української фанери з українського ринку. Ми очікуємо, що введення такої заборони дозволить захистити економічні інтереси держави та вітчизняних фанерних підприємств. Заборона імпорту фанерної продукції з РФ матиме прямий вплив на обсяги виробництва аналогічної продукції українського походження, що, в свою чергу, дасть змогу підприємствам України збільшити обсяги виробництва вітчизняної продукції, покращити економічні показники,  підвищити рівень заробітних плат працівників та підвищити конкурентоспроможність роботодавців, а також сприятиме розвитку деревообробної промисловості в Україні. Ми дякуємо Мінекономрозвитку та Уряду України за прийняте рішення та результативну співпрацю щодо даного питання.

Сьогодні Уряд ухвалив відповідне рішення, ініційоване Мінекономрозвитку, яким було розширено перелік заборонених до ввозу на територію України товарів російського походження. Зокрема, цей перелік було доповнено фанерною продукцією.

Комітет деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації вітає дане рішення Кабміну, оскільки наші експерти тривалий час наголошували на необхідності заборони імпорту фанерної продукції з РФ.

Євген Кузьменко Менеджер Комітету Деревообробної та меблевої галузі
Російська Федерація є одним з найбільших виробників фанерної продукції, оскільки має найбільш сприятливі природні умови для здійснення такого виробництва та здійснювала активний експорт фанерної продукції на територію України без сплати ввізного мита. При цьому РФ захищає власний ринок та своїх виробників ввізним митом у розмірі 12% та обмежує об’єм експорту колод з берези за межі території РФ в держави, які не є членами Євразійського економічного союзу шляхом введення відповідних квот. Все це робило економічно недоцільним імпорт української фанери до РФ, створювали нерівні умови для українського виробника порівняно з російським та призводило до витіснення української фанери з українського ринку. Ми очікуємо, що введення такої заборони дозволить захистити економічні інтереси держави та вітчизняних фанерних підприємств.

Заборона імпорту фанерної продукції з РФ матиме прямий вплив на обсяги виробництва аналогічної продукції українського походження, що, в свою чергу, дасть змогу підприємствам України збільшити обсяги виробництва вітчизняної продукції, покращити економічні показники,  підвищити рівень заробітних плат працівників та підвищити конкурентоспроможність роботодавців, а також сприятиме розвитку деревообробної промисловості в Україні.

Ми дякуємо Мінекономрозвитку та Уряду України за прийняте рішення та результативну співпрацю щодо даного питання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: