fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі: “Балансуючи життя”

19/ 02/ 2020
    В круговороті часу, щоденної метушні і нескінченних справ, зупинитися вкрай складно. Однак усвідомлений погляд на себе зі сторони дає змогу опрацювати ті сфери впливу, які для вас важливі та досягти в них значних результатів. Для початку потрібно проаналізувати життя з “висоти пташиного польоту”. Для цього в нагоді стане life&work balance. Cambridge Dictionary тлумачить дане поняття, як кількість часу, яку ви витрачаєте на роботу, порівняно з кількістю часу, яку ви проводите зі своєю сімєю та за справами, що вам подобаються.  19 лютого 2020 року на Студії особистої та корпоративної ефективності ми разом із Олександром Доброєром шукали рецепти щастя, намагалися відповісти на питання у чому сенс життя та як його впорядкувати в сучасному шаленому ритмі. Говорили про спіральну динаміку, в якій розгортається основна драма людського життя, піраміду логічних рівнів Ділтса, моделі часу та колесо життєвого балансу. Збалансованість — це про рух у напрямку, який задається нашим внутрішнім компасом цінностей. Саме на цьому базується наш повсякденний вибір. В цілому поняття збалансованості  включає у себе наступні рівні: фізичний (дієта, спорт), душевний (відпочинок, підтримання стосунків з іншими людьми), інтелектуальний (читання, навчання, курси), духовний (медитація, молитва, духовне наставництво), особистого життя та рівень самоусвідомлення і самоідентичності (хто я є?). По суті, це є мистецтво постійного “ходіння по канату”: від центру (від себе) і до центру (до себе). Та щоб навчитися краще розуміти, що для вас дійсно важливо, необхідно навчитись задавати собі одне із головних питань: Навіщо? Для чого я прокидаюсь, йду на роботу, живу? Відповіді на ці питання зроблять ваше буття більш змістовним та усвідомленим. Пам’ятаймо, що центр нашого балансу — це ми самі. Тому все, що нам потрібно — організувати життєвий простір так, аби в ньому було зручно жити, працювати і розвиватися.
01/

 

В круговороті часу, щоденної метушні і нескінченних справ, зупинитися вкрай складно. Однак усвідомлений погляд на себе зі сторони дає змогу опрацювати ті сфери впливу, які для вас важливі та досягти в них значних результатів. Для початку потрібно проаналізувати життя з “висоти пташиного польоту”. Для цього в нагоді стане life&work balance. Cambridge Dictionary тлумачить дане поняття, як кількість часу, яку ви витрачаєте на роботу, порівняно з кількістю часу, яку ви проводите зі своєю сім’єю та за справами, що вам подобаються. 

19 лютого 2020 року на Студії особистої та корпоративної ефективності ми разом із Олександром Доброєром шукали рецепти щастя, намагалися відповісти на питання у чому сенс життя та як його впорядкувати в сучасному шаленому ритмі. Говорили про спіральну динаміку, в якій розгортається основна драма людського життя, піраміду логічних рівнів Ділтса, моделі часу та колесо життєвого балансу.

Збалансованість — це про рух у напрямку, який задається нашим внутрішнім компасом цінностей. Саме на цьому базується наш повсякденний вибір. В цілому поняття збалансованості  включає у себе наступні рівні: фізичний (дієта, спорт), душевний (відпочинок, підтримання стосунків з іншими людьми), інтелектуальний (читання, навчання, курси), духовний (медитація, молитва, духовне наставництво), особистого життя та рівень самоусвідомлення і самоідентичності (хто я є?). По суті, це є мистецтво постійного “ходіння по канату”: від центру (від себе) і до центру (до себе). Та щоб навчитися краще розуміти, що для вас дійсно важливо, необхідно навчитись задавати собі одне із головних питань: Навіщо? Для чого я прокидаюсь, йду на роботу, живу? Відповіді на ці питання зроблять ваше буття більш змістовним та усвідомленим. Пам’ятаймо, що центр нашого балансу — це ми самі.

Тому все, що нам потрібно — організувати життєвий простір так, аби в ньому було зручно жити, працювати і розвиватися.

Спікери

1 / 1
Олександр Доброєр
професійний коуч Міжнародного Еріксонівського університету (Life-coaching, crisis-coaching, brand-coaching)
Олександр Доброєр

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: