fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Що експерт Академії ДТЕК радить почитати для розвитку креативності?

29/ 08/ 2018
  Автор: Ольга Шаповалова, експерт Академії ДТЕК: 4+ роки тренінгового досвіду; Сертифікований бізнес та лайф-коуч; 600+ учасників тренінгів Ольги; Розробка дистанційних курсів навчання. Авторські програми: Розвиток креативного мислення; Інноваційність; Удосконалення діяльності; Управління змінами. «Для народження слушної ідеї не потрібні допінг, переповнена ванна або удар яблуком по голові - ніяких спеціальних умов, все необхідне у Вас вже є» Девід Буркус. Часом нам не хочеться втягуватися в інноваційні процеси та створювати щось нове. Як мязам і суглобам важко приймати великі фізичні навантаження без регулярних тренувань, так і нашому мозку дається зі скрипом черговий Brainstorming, особливо коли тиснуть дедлайни. Навіть при регулярному розвитку і тренуванні креативного мислення, можна зіткнутися з перешкодами, які заважають нам відійти від шаблонів і створити щось нове. Причиною є антиінноваційні барєри – зовнішні чинники і психологічні аспекти, які ускладнюють процес генерації, розвитку і впровадження нових ідей. Найпоширеніші з них: сталість, звички і досвід, правила і обмеження, завищена самооцінка, або навпаки – критика, стрес-фактори й емоційне напруження. Більшість з них формуються нашою лімбічною системою і не дозволяють вийти з «зони комфорту», спробувавши щось нове і нестандартне. Пропонуємо добірку книг, які надихнуть вас та допоможуть зруйнувати перепони та деструктивні переконання на шляху до креативності. Марк Леві «Геніальність на замовлення» Якщо ви редагуєте текст знову і знову або тижнями не можете підібрати гідну вашої презентації картинку – ця книга саме для вас. Вона допомагає прибрати нашого внутрішнього «цензора», який утримує проривні ідеї. Майкл Мікалко - «Ігри для розуму. Тренінг креативного мислення » Включи креативність, виконуючи вправи від Сальвадора Далі та Леонардо Да Вінчі. Книга не тільки дасть розуміння творчого процесу, але й заворожить швидкими завданнями для розвитку креативності. Девід Буркус «Муза не прийде: Правда і міфи про те, як народжуються геніальні ідеї» Книга розповість про те, як загальноприйняті міфи про творчість розбиваються знаннями інструментів креативності. Хю МакЛаод - «Ігноруй всіх, або Як стати креативним» Мислити креативно можуть не тільки дизайнери, а й бухгалтери, садівники, бізнесмени, директори з операційної діяльності та балерини. 40 коротких есе розповідають, як зважитися на нове, надихнутися і створити проривну ідею.

Автор: Ольга Шаповалова, експерт Академії ДТЕК:

  • 4+ роки тренінгового досвіду;
  • Сертифікований бізнес та лайф-коуч;
  • 600+ учасників тренінгів Ольги;
  • Розробка дистанційних курсів навчання.

Авторські програми:

  • Розвиток креативного мислення;
  • Інноваційність;
  • Удосконалення діяльності;
  • Управління змінами.

«Для народження слушної ідеї не потрібні допінг, переповнена ванна або удар яблуком по голові – ніяких спеціальних умов, все необхідне у Вас вже є» Девід Буркус.

Часом нам не хочеться втягуватися в інноваційні процеси та створювати щось нове. Як м’язам і суглобам важко приймати великі фізичні навантаження без регулярних тренувань, так і нашому мозку дається зі скрипом черговий Brainstorming, особливо коли тиснуть дедлайни. Навіть при регулярному розвитку і тренуванні креативного мислення, можна зіткнутися з перешкодами, які заважають нам відійти від шаблонів і створити щось нове.

Причиною є антиінноваційні бар’єри – зовнішні чинники і психологічні аспекти, які ускладнюють процес генерації, розвитку і впровадження нових ідей. Найпоширеніші з них: сталість, звички і досвід, правила і обмеження, завищена самооцінка, або навпаки – критика, стрес-фактори й емоційне напруження.

Більшість з них формуються нашою лімбічною системою і не дозволяють вийти з «зони комфорту», спробувавши щось нове і нестандартне. Пропонуємо добірку книг, які надихнуть вас та допоможуть зруйнувати перепони та деструктивні переконання на шляху до креативності.

Марк Леві «Геніальність на замовлення»

Якщо ви редагуєте текст знову і знову або тижнями не можете підібрати гідну вашої презентації картинку – ця книга саме для вас. Вона допомагає прибрати нашого внутрішнього «цензора», який утримує проривні ідеї.

Майкл Мікалко – «Ігри для розуму. Тренінг креативного мислення »

Включи креативність, виконуючи вправи від Сальвадора Далі та Леонардо Да Вінчі. Книга не тільки дасть розуміння творчого процесу, але й заворожить швидкими завданнями для розвитку креативності.

Девід Буркус «Муза не прийде: Правда і міфи про те, як народжуються геніальні ідеї»

Книга розповість про те, як загальноприйняті міфи про творчість розбиваються знаннями інструментів креативності.

Х’ю МакЛаод – «Ігноруй всіх, або Як стати креативним»

Мислити креативно можуть не тільки дизайнери, а й бухгалтери, садівники, бізнесмени, директори з операційної діяльності та балерини. 40 коротких есе розповідають, як зважитися на нове, надихнутися і створити проривну ідею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: