fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Володимиром Лавренчуком та Павлом Шереметою у Харкові

06/ 06/ 2018
  Економічні та фінансові прогнози – це завжди актуально для будь-якого бізнесу, особливо, коли це чуєш з «перших вуст». Володимир Лавренчук, Голова Правління Райффайзен Банк Аваль і Віце-президент ЕВА, та Павло Шеремета, український економіст, Міністр економічного розвитку і торгівлі (2014 р.), на зустрічі з керівниками компаній Асоціації поділились офіційною позицією «Райффайзенбанк Аваль» і своїм баченням ситуації на фінансових ринках та інвестиційного клімату. За словами Володимира Лавренчука наразі економіка України «не виробляє» умови для розвитку капіталу, і без зовнішньої допомоги буде важко. Але незважаючи на це, «ми - стабільно оптимістичні», бо це ще не є криза. Більш того, інвестиційний клімат вже краще, ніж минулого року, є великий інтерес до таких сфер діяльності як відновлювальна енергетика, біохімія, ІТ та с/г. Однак, Павло Шеремета відмічає, що таке «затишшя» на фінансових ринках все ж не заспокоює. З боку інвестора присутня зрозуміла недовіра, бо «економіка, нажаль, невід’ємна від політики і за довгі роки змінилось багато чого, але не «система». З боку гостей до спікерів були запитання та пропозиції, а це завжди добре, бо Європейська Бізнес Асоціація працює над покращення інвестиційного клімату в Україні. Щиро дякуємо пану Лавренчуку та пану Шереметі за цікаву зустріч та відкритий діалог!

Економічні та фінансові прогнози – це завжди актуально для будь-якого бізнесу, особливо, коли це чуєш з «перших вуст». Володимир Лавренчук, Голова Правління Райффайзен Банк Аваль і Віце-президент ЕВА, та Павло Шеремета, український економіст, Міністр економічного розвитку і торгівлі (2014 р.), на зустрічі з керівниками компаній Асоціації поділились офіційною позицією «Райффайзенбанк Аваль» і своїм баченням ситуації на фінансових ринках та інвестиційного клімату.

За словами Володимира Лавренчука наразі економіка України «не виробляє» умови для розвитку капіталу, і без зовнішньої допомоги буде важко. Але незважаючи на це, «ми – стабільно оптимістичні», бо це ще не є криза. Більш того, інвестиційний клімат вже краще, ніж минулого року, є великий інтерес до таких сфер діяльності як відновлювальна енергетика, біохімія, ІТ та с/г.

Однак, Павло Шеремета відмічає, що таке «затишшя» на фінансових ринках все ж не заспокоює. З боку інвестора присутня зрозуміла недовіра, бо «економіка, нажаль, невід’ємна від політики і за довгі роки змінилось багато чого, але не «система».

З боку гостей до спікерів були запитання та пропозиції, а це завжди добре, бо Європейська Бізнес Асоціація працює над покращення інвестиційного клімату в Україні.

Щиро дякуємо пану Лавренчуку та пану Шереметі за цікаву зустріч та відкритий діалог!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: