fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Питання безбар’єрності має стати одним з пріоритетів бізнесу для сталого розвитку

29/ 11/ 2021
  А бізнес-асоціації мають виступати медіаторами у створенні безбарєрного бізнес-середовища. Про це сьогодні говорили представники Європейської Бізнес Асоціації на урочистому заході з відкриття Тижня інклюзивності та різноманіття, що відбувся на платформі компанії Danone Україна. За участі першої леді Олени Зеленської, учасники спільноти «Бізнес без барєрів» поділилися найяскравішими досягненнями у реалізації практик безбарєрності у своїх компаніях. Так, Європейська Бізнес Асоціація протягом багатьох років є майданчиком для спілкування та обміну досвідом між різними компаніями, а також представляє інтереси бізнесу. Водночас, за останній рік напрям Безбар’єрності в Асоціації було виведено на новий рівень. На початку року було презентовано Путівник Асоціації з реформ 2030 – комплексний стратегічний документ, який містить бачення бізнесу щодо необхідних реформ на найближчі 10 років, у який вперше увійшов розділ про політику рівних можливостей та різноманіття. Ще одним вагомим кроком стало запровадження пілотної серії тренінгів «Різноманіття та інклюзивність», які ми проводимо разом з партнерськими громадськими організаціями, що спеціалізуються, зокрема у таких темах як протидія насильству та сексуальним домаганням на робочому місці, впровадження компаніями практик, дружніх до родин, жіночого лідерства, захисту та працевлаштування працівників ЛГБТ, а також людей з інвалідністю, тощо. Ольга Бойко. Координатор комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації. За результатами опитування Індекс сталого розвитку, яке ми цього року вперше проводили серед членських компаній, питання безбар’єрності поки що не входять в топ-пріоритетів бізнесу. Тільки 41% компаній зізнались, що мають програми соціальної та професійної інтеграції осіб з інвалідністю. Результати в контексті інших вразливих на ринку праці категорій ще нижчі. Відтак, ми вбачаємо своєю місією не лише реагувати на існуючі запити відповідального бізнесу, але й займати проактивну позицію та формувати порядок денний для бізнесу, інтегруючи в нього безбар’єрність. Два основні шляхи для реалізації цього задуму – допомагати компаніям об’єднуватись у спільноти та обмінюватись успішними кейсами, а також забезпечувати умови для діалогу між державою та бізнесом, результатом якого має стати, щонайменше досягнення економічної безбар’єрності на рівні всієї країни. Довідково: Спільнота «Без бар’єрів» була створена у листопаді 2020 року за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Наразі вона об’єднує понад 20 українських та іноземних компаній та має на меті втілювати та поширювати принципи безбар’єрності у бізнесі.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

А бізнес-асоціації мають виступати медіаторами у створенні безбар’єрного бізнес-середовища. Про це сьогодні говорили представники Європейської Бізнес Асоціації на урочистому заході з відкриття Тижня інклюзивності та різноманіття, що відбувся на платформі компанії Danone Україна. За участі першої леді Олени Зеленської, учасники спільноти «Бізнес без бар’єрів» поділилися найяскравішими досягненнями у реалізації практик безбар’єрності у своїх компаніях.

Так, Європейська Бізнес Асоціація протягом багатьох років є майданчиком для спілкування та обміну досвідом між різними компаніями, а також представляє інтереси бізнесу. Водночас, за останній рік напрям Безбар’єрності в Асоціації було виведено на новий рівень. На початку року було презентовано Путівник Асоціації з реформ 2030 – комплексний стратегічний документ, який містить бачення бізнесу щодо необхідних реформ на найближчі 10 років, у який вперше увійшов розділ про політику рівних можливостей та різноманіття. Ще одним вагомим кроком стало запровадження пілотної серії тренінгів «Різноманіття та інклюзивність», які ми проводимо разом з партнерськими громадськими організаціями, що спеціалізуються, зокрема у таких темах як протидія насильству та сексуальним домаганням на робочому місці, впровадження компаніями практик, дружніх до родин, жіночого лідерства, захисту та працевлаштування працівників ЛГБТ, а також людей з інвалідністю, тощо.

Ольга Бойко Координатор комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації
За результатами опитування Індекс сталого розвитку, яке ми цього року вперше проводили серед членських компаній, питання безбар’єрності поки що не входять в топ-пріоритетів бізнесу. Тільки 41% компаній зізнались, що мають програми соціальної та професійної інтеграції осіб з інвалідністю. Результати в контексті інших вразливих на ринку праці категорій ще нижчі. Відтак, ми вбачаємо своєю місією не лише реагувати на існуючі запити відповідального бізнесу, але й займати проактивну позицію та формувати порядок денний для бізнесу, інтегруючи в нього безбар’єрність. Два основні шляхи для реалізації цього задуму – допомагати компаніям об’єднуватись у спільноти та обмінюватись успішними кейсами, а також забезпечувати умови для діалогу між державою та бізнесом, результатом якого має стати, щонайменше досягнення економічної безбар’єрності на рівні всієї країни.

Довідково: Спільнота «Без бар’єрів» була створена у листопаді 2020 року за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Наразі вона об’єднує понад 20 українських та іноземних компаній та має на меті втілювати та поширювати принципи безбар’єрності у бізнесі.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: