fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Презентація книги “Gun Jumping in Merger Control” у Брюсселі

02/ 10/ 2019
  26 вересня 2019 року у м. Брюссель відбулася презентація книги Gun Jumping in Merger Control. Анастасія Усова, керівник практики антимонопольного права Redcliffe Partners, зробила свій внесок у цю публікацію, підготувавши розділ, присвячений Україні. Книга являє собою порівняльний посібник про регулювання та правозастосування щодо здійснення транзакцій без отримання попереднього дозволу на концентрацію у 21 країні. Мета книги – надати практичні рекомендації для юрисконсультів та зовнішніх радників, які працюють над транскордонними транзакціями. Книга була підготовлена авторами з різних юрисдикцій під керівництвом Робочої групи з питань концентрацій Антимонопольного комітету Міжнародної асоціації юристів (IBA). У передмові до книги професор Річард Віш зазначає: У книзі вперше пропонується міжнародний погляд на здійснення транзакцій без отримання попереднього дозволу на концентрацію та правозастосування з цього питання у 21 країні, від США до Австралії, включаючи Китай, Індію та багато інших країн. Тема розкрита у дуже доступній, систематизованій формі, з огляду на суттєві правові положення, включаючи аналіз взаємозвязку між нормами, що стосуються злиття, такими як статті 4 та 7 EUMR та антимонопольним законодавством, як приклад, стаття 101.

26 вересня 2019 року у м. Брюссель відбулася презентація книги “Gun Jumping in Merger Control”. Анастасія Усова, керівник практики антимонопольного права Redcliffe Partners, зробила свій внесок у цю публікацію, підготувавши розділ, присвячений Україні. Книга являє собою порівняльний посібник про регулювання та правозастосування щодо здійснення транзакцій без отримання попереднього дозволу на концентрацію у 21 країні. Мета книги – надати практичні рекомендації для юрисконсультів та зовнішніх радників, які працюють над транскордонними транзакціями. Книга була підготовлена авторами з різних юрисдикцій під керівництвом Робочої групи з питань концентрацій Антимонопольного комітету Міжнародної асоціації юристів (IBA).

У передмові до книги професор Річард Віш зазначає: “У книзі вперше пропонується міжнародний погляд на здійснення транзакцій без отримання попереднього дозволу на концентрацію та правозастосування з цього питання у 21 країні, від США до Австралії, включаючи Китай, Індію та багато інших країн. Тема розкрита у дуже доступній, систематизованій формі, з огляду на суттєві правові положення, включаючи аналіз взаємозв’язку між нормами, що стосуються злиття, такими як статті 4 та 7 EUMR та антимонопольним законодавством, як приклад, стаття 101”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: