fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правовий комітет Асоціації у Харкові: Cудовий захист у спорах з ДСНС. Як захиститись від зупинення роботи бізнесу за наслідком пожежних перевірок

02/ 11/ 2021
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) наділена повноваженнями зупинити роботу бізнесу будь-якого розміру за допомогою простого алгоритму дій – провести перевірку, виявити порушення, скласти акт, подати позов до суду і отримати судове рішення. Статистика свідчить, що у 2020р. було проведено більше ніж 10 000 планових і 56 000 позапланових перевірок, а у 2021р. заплановано здійснити близько 50 590. Яким чином вибудовувати стратегію судового захисту для того, щоб максимально захистити власну позицію, розібрали на засіданні Правового комітету. Колток Олексій, радник судової практики Sayenko Kharenko, наголосив, що хоча суди переважно підтримують вимоги ДСНС, при правильно вибудованій стратегії можливо захистити свій бізнес (50/50 – cудові рішення). Так, було підкреслено, що застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення роботи підприємств, виробництв, будівель можливо ЛИШЕ у разі встановлення порушення вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, що створює загрозу життю та здоров’ю людей. Саме тому глобальним завданням компанії є надання доказів, що безсумнівно продемонструють відсутність такої загрози:  позитивний висновок за результатами експертизи протипожежного стану підприємства, декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, тощо. Розглянули основні та допоміжні підходи до способу захисту, належне оформлення доказів, типові аргументи та позиції ДСНС і Верховного Суду. Окрему увагу було приділено питанню виконання судових рішень. Проаналізували типові резолютивні частини, а також визначили найбільш оптимальні заходи реагування бізнесу, а саме: визнання виконавчого документу таким, що не підлягає виконанню; оскарження дій та рішень виконавця та інші. Харківський офіс Асоціації щиро вдячний пану Колтку за корисні поради щодо захисту прав компаній! Партнер

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) наділена повноваженнями зупинити роботу бізнесу будь-якого розміру за допомогою простого алгоритму дій – провести перевірку, виявити порушення, скласти акт, подати позов до суду і отримати судове рішення. Статистика свідчить, що у 2020р. було проведено більше ніж 10 000 планових і 56 000 позапланових перевірок, а у 2021р. заплановано здійснити близько 50 590. Яким чином вибудовувати стратегію судового захисту для того, щоб максимально захистити власну позицію, розібрали на засіданні Правового комітету.

Колток Олексій, радник судової практики Sayenko Kharenko, наголосив, що хоча суди переважно підтримують вимоги ДСНС, при правильно вибудованій стратегії можливо захистити свій бізнес (50/50 – cудові рішення).

Так, було підкреслено, що застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення роботи підприємств, виробництв, будівель можливо ЛИШЕ у разі встановлення порушення вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, що створює загрозу життю та здоров’ю людей. Саме тому глобальним завданням компанії є надання доказів, що безсумнівно продемонструють відсутність такої загрози:  позитивний висновок за результатами експертизи протипожежного стану підприємства, декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, тощо.

Розглянули основні та допоміжні підходи до способу захисту, належне оформлення доказів, типові аргументи та позиції ДСНС і Верховного Суду.

Окрему увагу було приділено питанню виконання судових рішень. Проаналізували типові резолютивні частини, а також визначили найбільш оптимальні заходи реагування бізнесу, а саме: визнання виконавчого документу таким, що не підлягає виконанню; оскарження дій та рішень виконавця та інші.

Харківський офіс Асоціації щиро вдячний пану Колтку за корисні поради щодо захисту прав компаній!

Партнер

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: