fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Працевлаштування іноземців – хто може найняти до себе іноземного працівника

10/ 08/ 2020
  Автор: Діана Дерій, провідний юрист ABEA Relocation Всі ми знаємо, що іноземці можуть працювати в Україні. Більш того, останні кілька років спостерігається приємне пожвавлення на ринку праці серед іноземців. Такий співробітник дуже цінний, адже він може принести в роботу Вашого дітища безліч корисних лайфхаків, інновацій, дати вагомий поштовх для бізнес-зростання. Хто ж, все таки, може працевлаштувати іноземного працівника, і що являється обовязковим для втілення цього авантюрного задуму? Ви – компанія, яка динамічно розвивається - товариство з обмеженою або додатковою відповідальністю, можливо навчальний закладу, акціонерне товариство або медичний заклад. Саме юридичні особи з наведеного списку, мають прекрасну можливість та тривалу практику прийому на роботу працівника-іноземця. Що ж робити підприємцю, наприклад, молодому дизайнеру, який знаходиться на початку своєї підприємницької діяльності. Паралельно, припустимо, в Німеччині живе талановита швачка, яку дизайнер дуже хоче зробити частиною своєї команди, долучити до творчого процесу, але і вести свою роботу хотілося б в рамках закону. Законодавство України передбачає таку можливість для ФОП; якщо це ФОП другої групи з можливістю наймати, то й іноземець може стати співробітником. Крім цього, українським законодавством передбачено, що іноземець може зайняти будь-яку посаду - від механіка до директора, але назва посади повинна відповідати Класифікатору професій України. Кожен окремий процес працевлаштування іноземця по-своєму особливий, але обєднує їх один важливий, ми б, навіть, сказали головний, етап - оформлення дозволу на застосування праці. Компанія АВЕА з нетерпіння чекає на Ваш запит. Наша команда готова допомогти розібратися в такій нелегкій справі.

Автор: Діана Дерій, провідний юрист ABEA Relocation

Всі ми знаємо, що іноземці можуть працювати в Україні. Більш того, останні кілька років спостерігається приємне пожвавлення на ринку праці серед іноземців. Такий співробітник дуже цінний, адже він може принести в роботу Вашого “дітища” безліч корисних лайфхаків, інновацій, дати вагомий поштовх для бізнес-зростання.

Хто ж, все таки, може працевлаштувати іноземного працівника, і що являється обов’язковим для втілення цього авантюрного задуму?

Ви – компанія, яка динамічно розвивається – товариство з обмеженою або додатковою відповідальністю, можливо навчальний закладу, акціонерне товариство або медичний заклад. Саме юридичні особи з наведеного списку, мають прекрасну можливість та тривалу практику прийому на роботу працівника-іноземця.

Що ж робити підприємцю, наприклад, молодому дизайнеру, який знаходиться на початку своєї підприємницької діяльності. Паралельно, припустимо, в Німеччині живе талановита швачка, яку дизайнер дуже хоче зробити частиною своєї команди, долучити до творчого процесу, але і вести свою роботу хотілося б в рамках закону.

Законодавство України передбачає таку можливість для ФОП; якщо це ФОП другої групи з можливістю наймати, то й іноземець може стати співробітником.

Крім цього, українським законодавством передбачено, що іноземець може зайняти будь-яку посаду – від механіка до директора, але назва посади повинна відповідати Класифікатору професій України.

Кожен окремий процес працевлаштування іноземця по-своєму особливий, але об’єднує їх один важливий, ми б, навіть, сказали головний, етап – оформлення дозволу на застосування праці.

Компанія АВЕА з нетерпіння чекає на Ваш запит. Наша команда готова допомогти розібратися в такій нелегкій справі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: