fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

17/ 09/ 2021
  На порядку денному зустрічі з досвідченими фахівцями Crowe Mikhailenko Віталієм Смердовим та Дмитром Михайленком були такі питання: Верховна Рада ( далі - ВР) прийняла Закон про віртуальні активи. Основні тези -податковий блок не міститься у вищезазначеному законі та буде прийнятий не раніше початку 2022р. Криптовалюта визначена нематеріальним благом та не є засобом платежу. Як планується, операції з криптовалютою будуть оподатковуватися за ставкою 5%, окрім операцій майнінгу, які не підлягатимуть оподаткуванню. ДіяСіті - підсумки вересневої конференції з Мінцифрою, Комітетом ВР і Офісом Президента. Приклади розрахунків податкової економії у разі обрання режиму. Законопроєкт №5600 –за підсумками робочих зустрічей Комітету ВР прийнято правки щодо ПДФО на житло, стягування ДПС податкового боргу за самостійно задекларованими податками без суду та інше. Ділова мета (ДМ): розширення повноважень податкового органу під час контролю  ДМ, проблеми встановлення правомірності проведення тесту ДМ, нововведення з 1 січня 2022р. З 1 вересня 2021р. запущена податкова амністія - під прицілом нововведень не лише населення з високим рівнем доходу, а й середній клас. Розглянули практичні ситуації та алгоритм дій при проведенні процедури. Новини міжнародного оподаткування: податкова реформа США 2022р., звіт ОЕСР по країнах, привабливих для R&D діяльності – Литві, Ірландії, Словакії, Угорщині. Експерти поділилися останньою роз’яснювальною і судовою практикою: рішенням Верховного Суду щодо дисконтування позик та рішенням Верховного Суду щодо зняття податковою службою витрат з підготовки документації по ТЦУ на підставі, що вони понесені після підготовки звіту. Щиро вдячні спікерам з Crowe Mikhailenko за апдейт новин зі світу оподаткування! Партнер локації

На порядку денному зустрічі з досвідченими фахівцями Crowe Mikhailenko Віталієм Смердовим та Дмитром Михайленком були такі питання:

  1. Верховна Рада ( далі – ВР) прийняла Закон про віртуальні активи. Основні тези -податковий блок не міститься у вищезазначеному законі та буде прийнятий не раніше початку 2022р. Криптовалюта визначена нематеріальним благом та не є засобом платежу. Як планується, операції з криптовалютою будуть оподатковуватися за ставкою 5%, окрім операцій майнінгу, які не підлягатимуть оподаткуванню.
  2. ДіяСіті – підсумки вересневої конференції з Мінцифрою, Комітетом ВР і Офісом Президента. Приклади розрахунків податкової економії у разі обрання режиму.
  3. Законопроєкт №5600 –за підсумками робочих зустрічей Комітету ВР прийнято правки щодо ПДФО на житло, стягування ДПС податкового боргу за самостійно задекларованими податками без суду та інше.
  4. Ділова мета (ДМ): розширення повноважень податкового органу під час контролю  ДМ, проблеми встановлення правомірності проведення тесту ДМ, нововведення з 1 січня 2022р.
  5. З 1 вересня 2021р. запущена податкова амністія – під прицілом нововведень не лише населення з високим рівнем доходу, а й середній клас. Розглянули практичні ситуації та алгоритм дій при проведенні процедури.
  6. Новини міжнародного оподаткування: податкова реформа США 2022р., звіт ОЕСР по країнах, привабливих для R&D діяльності – Литві, Ірландії, Словакії, Угорщині.

Експерти поділилися останньою роз’яснювальною і судовою практикою: рішенням Верховного Суду щодо дисконтування позик та рішенням Верховного Суду щодо зняття податковою службою витрат з підготовки документації по ТЦУ на підставі, що вони понесені після підготовки звіту.

Щиро вдячні спікерам з Crowe Mikhailenko за апдейт новин зі світу оподаткування!

Партнер локації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: