fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Опубліковано результати «Дослідження корупції в регіоні Європи, Кавказу та Азії 2018»

19/ 09/ 2018
  Дослідження було проведене глобальною юридичною фірмою «Miller & Chevalier» Arzinger підтримала цю антикорупційну ініціативу, ставши ексклюзивним партнером в проведенні дослідження в Україні. Завдяки йому ми отримали унікальну інформацію про корупційні ризики в Україні і регіоні, а також про стратегії їх зниження. Дане дослідження корупції проводилося в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Казахстані, Латвії, Литві, Молдові, Росії, Україні та Естонії. Ключові висновки про ситуацію в Україні: 91% респондентів  в Україні вважають корупцію серйозною викликом для бізнесу в країні; лише 5% респондентів вважають, що антикорупційне законодавство країни ефективно; 52% відзначили, що дуже ймовірно, що їх компанії поступилися діловими позиціями конкурентам, так як ті вдавалися до хабарництва, а 72% респондентів повідомили, що їм особисто або комусь, кого вони знають, пропонували дати хабар державному службовцю; оцінюючи можливі способи зниження рівня корупції, респонденти частіше за інші називали реформування кримінального судочинства. В Україні 84% респондентів вважають незалежні і неупереджені суди ключовим елементом боротьби з корупцією. Повний огляд результатів дослідження опублікований на цьому сайті (рос.). Посилання на інфографіку, створену на основі результатів дослідження, тут (рос.).

Дослідження було проведене глобальною юридичною фірмою «Miller & Chevalier»

Arzinger підтримала цю антикорупційну ініціативу, ставши ексклюзивним партнером в проведенні дослідження в Україні. Завдяки йому ми отримали унікальну інформацію про корупційні ризики в Україні і регіоні, а також про стратегії їх зниження.

Дане дослідження корупції проводилося в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Казахстані, Латвії, Литві, Молдові, Росії, Україні та Естонії.

Ключові висновки про ситуацію в Україні:

  • 91% респондентів  в Україні вважають корупцію серйозною викликом для бізнесу в країні;
  • лише 5% респондентів вважають, що антикорупційне законодавство країни ефективно;
  • 52% відзначили, що дуже ймовірно, що їх компанії поступилися діловими позиціями конкурентам, так як ті вдавалися до хабарництва, а 72% респондентів повідомили, що їм особисто або комусь, кого вони знають, пропонували дати хабар державному службовцю;
  • оцінюючи можливі способи зниження рівня корупції, респонденти частіше за інші називали реформування кримінального судочинства. В Україні 84% респондентів вважають незалежні і неупереджені суди ключовим елементом боротьби з корупцією.

Повний огляд результатів дослідження опублікований на цьому сайті (рос.). Посилання на інфографіку, створену на основі результатів дослідження, тут (рос.).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: