fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Парламент України ратифікував документи про внесення змін до угод про уникнення подвійного оподаткування

04/ 11/ 2019
  30 жовтня 2019 року Парламент України ратифікував Протоколи про внесення змін до угод про уникнення подвійного оподаткування з Великою Британією та Кіпром. Протокол про внесення змін до Угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Великою Британією, підписаний 9 жовтня 2017 року, передбачає: збільшення ставки оподаткування дивідендів з 10% до 15%; підвищення ставки оподаткування процентів та роялті з 0% до 5%; і нові положення щодо обміну податковою інформацією, які повинні розширити можливості такого обміну. Протокол про внесення змін до Угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Кіпром був підписаний 11 грудня 2015 року та пізніше ратифікований Кіпром. Він передбачає: зниження ставки оподаткування дивідендів з 15% до 10%, якщо компанія, що сплачує дивіденди, не має права на нижчу ставку; зміну умов застосування 5-відсоткової ставки – у додаток до того, що капітал має бути не менше 20%, також вимагається, щоб розмір інвестиції (прямої чи непрямої) був не менше 100 000 євро; збільшення розміру ставки оподаткування процентів з 2% до 5%; і нові положення щодо оподаткування доходів від відчуження акцій. Поправки, передбачені зазначеними Протоколами, набувають чинності після повідомлення кожною стороною про завершення відповідних внутрішніх державних процедур щодо ратифікації Протоколу кожною державою. Ми продовжуватимемо відслідковувати ефективність протоколів та надаватимемо додаткову інформацію, коли вона буде доступна. Зауважте також, що Угода про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Малайзією, підписана у 2016 році, була ратифікована українським парламентом. Встановленими ставками податку є: для дивідендів - 5%, якщо фактичним власником дивідендів є компанія, що володіє не менше, ніж 20% капіталу компанії, яка такі дивіденди виплачує; в інших випадках - 15%; для процентів - 10%; для роялті - 8%. Якщо ви бажаєте дізнатися більше про тему, яка висвітлюється в цій публікації, або про наші послуги, звертайтесь до Олексія Сошенко чи Олександра Маркова.

30 жовтня 2019 року Парламент України ратифікував Протоколи про внесення змін до угод про уникнення подвійного оподаткування з Великою Британією та Кіпром.

Протокол про внесення змін до Угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Великою Британією, підписаний 9 жовтня 2017 року, передбачає:

  • збільшення ставки оподаткування дивідендів з 10% до 15%;
  • підвищення ставки оподаткування процентів та роялті з 0% до 5%; і
  • нові положення щодо обміну податковою інформацією, які повинні розширити можливості такого обміну.

Протокол про внесення змін до Угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Кіпром був підписаний 11 грудня 2015 року та пізніше ратифікований Кіпром. Він передбачає:

  • зниження ставки оподаткування дивідендів з 15% до 10%, якщо компанія, що сплачує дивіденди, не має права на нижчу ставку;
  • зміну умов застосування 5-відсоткової ставки – у додаток до того, що капітал має бути не менше 20%, також вимагається, щоб розмір інвестиції (прямої чи непрямої) був не менше 100 000 євро;
  • збільшення розміру ставки оподаткування процентів з 2% до 5%; і
  • нові положення щодо оподаткування доходів від відчуження акцій.

Поправки, передбачені зазначеними Протоколами, набувають чинності після повідомлення кожною стороною про завершення відповідних внутрішніх державних процедур щодо ратифікації Протоколу кожною державою. Ми продовжуватимемо відслідковувати ефективність протоколів та надаватимемо додаткову інформацію, коли вона буде доступна.

Зауважте також, що Угода про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Малайзією, підписана у 2016 році, була ратифікована українським парламентом. Встановленими ставками податку є:

  • для дивідендів – 5%, якщо фактичним власником дивідендів є компанія, що володіє не менше, ніж 20% капіталу компанії, яка такі дивіденди виплачує; в інших випадках – 15%;
  • для процентів – 10%;
  • для роялті – 8%.

Якщо ви бажаєте дізнатися більше про тему, яка висвітлюється в цій публікації, або про наші послуги, звертайтесь до Олексія Сошенко чи Олександра Маркова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: