fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк розпочав «зелений» проєкт зі збору відпрацьованих батарейок

10/ 08/ 2021
  ОТП Банк долучився до загальносвітового руху, який спрямований на захист навколишнього середовища від токсичного впливу використаних батарейок. З серпня у десяти відділеннях банку в різних містах України встановлено спеціальні коробки, у яких працівники та клієнти можуть залишати до 50 шт відпрацьованих елементів живлення (можна здати пальчикові батарейки, павер-банки, акумулятори від ноутбуків та телефонів). Адреси таких відділень: м. Львів, вул. Чорновола, 41; м. Миколаїв, вул. Садова, 10; м. Запоріжжя, пр. Соборний, 66; м. Одеса, пр-т Шевченка, 4-А; м. Дніпро, вул. Шевченка, 53; м. Харків, пров. Банний, 1; м. Київ, вул. Жилянська, 43; м. Київ, вул. Михайлівська, 2; м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 4; м. Бровари, бул. Незалежності, 3. Одна коробка вміщує до 10 кг батарейок. Після її заповнення банк передаватиме коробку до громадської організації «Батарейки, здавайтеся», що відправляє зібрані по усій Україні батарейки на завод із переробки елементів живлення GreenWEEE в Румунії та отримає звіт про їхню переробку. Досі більше 95% всіх використаних батарейок в Україні викидаються на сміттєзвалища і забруднюють ґрунт. Одна батарейка, яка потрапляє в природу без переробки, здатна забруднити 16 кв. м землі токсичними речовинами. Втім переробка батарейок у світі відносно нова практика, і у ЄС, наприклад, немає заводу, який би самостійно переробляв всі типи батарейок. Кожен завод має партнерство з іншими підприємствами, куди відсилає ті батарейки, які не переробляє сам. Румунський завод GreenWEEE, до якого потрапляють зібрані в Україні батарейки, працює з 2007 року і щорічно переробляє 50 тис. т електронної техніки – від холодильників до відпрацьованих елементів живлення. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

ОТП Банк долучився до загальносвітового руху, який спрямований на захист навколишнього середовища від токсичного впливу використаних батарейок.

З серпня у десяти відділеннях банку в різних містах України встановлено спеціальні коробки, у яких працівники та клієнти можуть залишати до 50 шт відпрацьованих елементів живлення (можна здати пальчикові батарейки, павер-банки, акумулятори від ноутбуків та телефонів).

Адреси таких відділень:

  • м. Львів, вул. Чорновола, 41;
  • м. Миколаїв, вул. Садова, 10;
  • м. Запоріжжя, пр. Соборний, 66;
  • м. Одеса, пр-т Шевченка, 4-А;
  • м. Дніпро, вул. Шевченка, 53;
  • м. Харків, пров. Банний, 1;
  • м. Київ, вул. Жилянська, 43;
  • м. Київ, вул. Михайлівська, 2;
  • м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 4;
  • м. Бровари, бул. Незалежності, 3.

Одна коробка вміщує до 10 кг батарейок. Після її заповнення банк передаватиме коробку до громадської організації «Батарейки, здавайтеся», що відправляє зібрані по усій Україні батарейки на завод із переробки елементів живлення GreenWEEE в Румунії та отримає звіт про їхню переробку.

Досі більше 95% всіх використаних батарейок в Україні викидаються на сміттєзвалища і забруднюють ґрунт. Одна батарейка, яка потрапляє в природу без переробки, здатна забруднити 16 кв. м землі токсичними речовинами. Втім переробка батарейок у світі відносно нова практика, і у ЄС, наприклад, немає заводу, який би самостійно переробляв всі типи батарейок. Кожен завод має партнерство з іншими підприємствами, куди відсилає ті батарейки, які не переробляє сам.

Румунський завод GreenWEEE, до якого потрапляють зібрані в Україні батарейки, працює з 2007 року і щорічно переробляє 50 тис. т електронної техніки – від холодильників до відпрацьованих елементів живлення.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: