fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк першим з українських банків розпочав купівлю акцій компаній з індексу DJ та S&P500 для своїх клієнтів

29/ 07/ 2021
  ОТП Банк першим серед українських банків виступив брокером  та уклав перші угоди на міжнародних ринках з придбання  цінних паперів за дорученням клієнтів, повідомив голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий. За його словами,  «перші угоди було укладено у межах пілотного проєкту,  протягом якого ОТП Банк планує перевірити внутрішні процеси та найголовніше – з’ясувати певні  питання в оподаткуванні операцій з продажу таких цінних паперів. Адже можливість продавати та купувати цінні папери за дорученням клієнтів на глобальних ринках було запроваджено зовсім недавно, тож певні дискусійні питання в цій сфері ще існують». Після успішної реалізації пілотного проєкту, ОТП Банк пропонуватиме такі угоди усім зацікавленимклієнтам  Private banking. «Ми давно чекали, коли у законодавчому полі з’явиться можливість пропонувати нашим клієнтам у якості брокера  інвестиційні рішення на глобальних ринках, адже ОТП Банк має бездоганну репутацію та уповні відповідає за своїми зобов’язаннями. Наразі така можливість є, і невдовзі нею зможуть скористатися усі бажаючі», – наголосила Вікторія Мислива, керівник напряму Private banking ОТП Банку. На думку директора департаменту казначейства та фінансових ринків ОТП Банку Антона Коваленка, попит на такі операції може стати досить високим, перш  за все,   на «класичні» цінні папери, зокрема, Apple, General Electric,  Facebook, Netflix, Siemens, Disney.      Як повідомив А. Коваленко, реалізація цих угод стала можливою після набуття чинності? постанови Національного банку № 62 від 29 червня, що запровадила можливість придбання фізичною особою резидентом на міжнародних ринках цінних паперів за допомогою резидента-торговця цінними паперами, включаючи українські банки, у межах е-ліміту (200 тис. євро). «Для підготовки її основних положень, разом з Незалежною Асоціацією українських банків було створено ініціативну робочу групу, до якої, окрім ОТП Банку, увійшли представники ще кількох великих українських банків та торгівців  цінними паперами. Завдяки плідній співпраці вдалося знайти компромісне рішення, аби задовольнити інтереси усіх зацікавлених сторін – банків, торгівців ЦП та регулятора», – відзначив він.

ОТП Банк першим серед українських банків виступив брокером  та уклав перші угоди на міжнародних ринках з придбання  цінних паперів за дорученням клієнтів, повідомив голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий.

За його словами,  «перші угоди було укладено у межах пілотного проєкту,  протягом якого ОТП Банк планує перевірити внутрішні процеси та найголовніше – з’ясувати певні  питання в оподаткуванні операцій з продажу таких цінних паперів. Адже можливість продавати та купувати цінні папери за дорученням клієнтів на глобальних ринках було запроваджено зовсім недавно, тож певні дискусійні питання в цій сфері ще існують».

Після успішної реалізації пілотного проєкту, ОТП Банк пропонуватиме такі угоди усім зацікавленимклієнтам  Private banking. «Ми давно чекали, коли у законодавчому полі з’явиться можливість пропонувати нашим клієнтам у якості брокера  інвестиційні рішення на глобальних ринках, адже ОТП Банк має бездоганну репутацію та уповні відповідає за своїми зобов’язаннями. Наразі така можливість є, і невдовзі нею зможуть скористатися усі бажаючі», – наголосила Вікторія Мислива, керівник напряму Private banking ОТП Банку.

На думку директора департаменту казначейства та фінансових ринків ОТП Банку Антона Коваленка, попит на такі операції може стати досить високим, перш  за все,   на «класичні» цінні папери, зокрема, Apple, General Electric,  Facebook, Netflix, Siemens, Disney.     

Як повідомив А. Коваленко, реалізація цих угод стала можливою після набуття чинності? постанови Національного банку № 62 від 29 червня, що запровадила можливість придбання фізичною особою резидентом на міжнародних ринках цінних паперів за допомогою резидента-торговця цінними паперами, включаючи українські банки, у межах е-ліміту (200 тис. євро). «Для підготовки її основних положень, разом з Незалежною Асоціацією українських банків було створено ініціативну робочу групу, до якої, окрім ОТП Банку, увійшли представники ще кількох великих українських банків та торгівців  цінними паперами. Завдяки плідній співпраці вдалося знайти компромісне рішення, аби задовольнити інтереси усіх зацікавлених сторін – банків, торгівців ЦП та регулятора», – відзначив він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: