fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий Закон “Про відновлення кредитування” полегшить доступ суб’єктів господарювання та фізичних осіб до користування банківськими продуктами

26/ 07/ 2018
  Прийнятий 3 липня 2018 року Верховною Радою України Закон 6027-д Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування (Закон 6027-д) врегульовує існуючі спірні правові норми, що стосуються прав позичальників та кредиторів, запроваджує прозорі правові механізми, що удосконалюють існуючі положення та, в значній мірі, дозволять повернути довіру інвесторів та поновити кредитування. Цей Закон є довгоочікуваним кроком на шляху до співпраці між позичальниками та кредиторами, адже даний Закон практично унеможливлює існуючі у теперішній час маніпулювання недобросовісних позичальників недосконалими правовими нормами, прийняття судами рішень із суперечливими правовими позиціями. Закон 6027-д є корисним як для кредиторів, так і для позичальників, адже нормативно-правове забезпечення прав кредиторів у нашій країні наразі знаходиться на вкрай низькому рівні, що також впливає на підвищення вартості кредитування та значно обмежує доступність кредитних ресурсів для позичальників. Завдяки підтримці акціонерів банки знов стали ліквідними, але активного кредитування не відбувається, а доля NPL є й досі тягарем всієї банківської системи. Слід нагадати, що, за оцінками Doing Business 2018, вартість повернення контракту в Україні складає 46,3% від вартості самого контракту, Україна займає 149-те місце за рівнем вирішення неплатоспроможності. Все зазначене обумовлює необхідність найскорішого вступу в дію Закону 6027-д та підкреслює позитивний ефект його втілення відносно відновлення кредитування.  Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до керуючого партнера Олексія Дідковського та радника Діани Голанової.

Прийнятий 3 липня 2018 року Верховною Радою України Закон 6027-д “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування” (Закон 6027-д) врегульовує існуючі спірні правові норми, що стосуються прав позичальників та кредиторів, запроваджує прозорі правові механізми, що удосконалюють існуючі положення та, в значній мірі, дозволять повернути довіру інвесторів та поновити кредитування.

Цей Закон є довгоочікуваним кроком на шляху до співпраці між позичальниками та кредиторами, адже даний Закон практично унеможливлює існуючі у теперішній час маніпулювання недобросовісних позичальників недосконалими правовими нормами, прийняття судами рішень із суперечливими правовими позиціями.

Закон 6027-д є корисним як для кредиторів, так і для позичальників, адже нормативно-правове забезпечення прав кредиторів у нашій країні наразі знаходиться на вкрай низькому рівні, що також впливає на підвищення вартості кредитування та значно обмежує доступність кредитних ресурсів для позичальників.

Завдяки підтримці акціонерів банки знов стали ліквідними, але активного кредитування не відбувається, а доля NPL є й досі тягарем всієї банківської системи. Слід нагадати, що, за оцінками Doing Business 2018, вартість повернення контракту в Україні складає 46,3% від вартості самого контракту, Україна займає 149-те місце за рівнем вирішення неплатоспроможності.

Все зазначене обумовлює необхідність найскорішого вступу в дію Закону 6027-д та підкреслює позитивний ефект його втілення відносно відновлення кредитування. 

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до керуючого партнера Олексія Дідковського та радника Діани Голанової.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: