fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Непоіменовані контракти в господарських відносинах

05/ 01/ 2022
  Автор: Олександр Брагін, адвокат Dynasty Law & Investment Постійний розвиток відносин між суб’єктами господарювання, який обумовлений особливістю ведення бізнесу, спонукає до виникнення потреби у модернізації і договірних відносин між їх учасниками, що мають підлаштовуватись під сучасні умови ведення бізнесу. Хоча чинне законодавство і визначає деякі види договорів описуючи їх ключові умови, зокрема договори купівлі-продажу, оренди, дарування, позики, підряд та інші, разом із цим, ст.6 та 627  Цивільного кодексу України, визначають певну свободу дій, яка полягає в тому, що учасники господарських відносин є вільними в укладенні договорів, виборі контрагента та визначенні їх умов, вони мають право укладати договори, які не передбачені актами законодавства, але відповідають загальним засадам права. Договори, що не визначені законодавством України та при цьому й не суперечать йому, в сучасній юридичній науці визначають як непоіменовані договори. Завдяки саме цим фундаментальним правам з’явилися такі договори як: договір аутстафінгу, агентський договір, форвардний контракт, угода про нерозголошення комерційної таємниці, трансферний контракт (у спорті) та багато інших. Появою вище згаданих договорів ми маємо завдячити не тільки Цивільному кодексу України, а ще й потребам бізнесу та майстерності правників, які змогли гармонійно поєднані в одному договорі запит бізнесу та дотримання вимог законодавства при їх складанні. Адвокати Dynasty Law & Investment  мають великий досвід у складанні договорів різної складності під будь-які потреби бізнесу, адже вірне юридичне визначення предмету правовідносин, їх особливостей та правового регулювання, а також складання договору, який буде мати паритетні умови щодо обох сторін є запорукою успішних бізнес-стосунків.

Автор: Олександр Брагін, адвокат Dynasty Law & Investment

Постійний розвиток відносин між суб’єктами господарювання, який обумовлений особливістю ведення бізнесу, спонукає до виникнення потреби у модернізації і договірних відносин між їх учасниками, що мають підлаштовуватись під сучасні умови ведення бізнесу. Хоча чинне законодавство і визначає деякі види договорів описуючи їх ключові умови, зокрема договори купівлі-продажу, оренди, дарування, позики, підряд та інші, разом із цим, ст.6 та 627  Цивільного кодексу України, визначають певну свободу дій, яка полягає в тому, що учасники господарських відносин є вільними в укладенні договорів, виборі контрагента та визначенні їх умов, вони мають право укладати договори, які не передбачені актами законодавства, але відповідають загальним засадам права. Договори, що не визначені законодавством України та при цьому й не суперечать йому, в сучасній юридичній науці визначають як непоіменовані договори.

Завдяки саме цим фундаментальним правам з’явилися такі договори як: договір аутстафінгу, агентський договір, форвардний контракт, угода про нерозголошення комерційної таємниці, трансферний контракт (у спорті) та багато інших. Появою вище згаданих договорів ми маємо завдячити не тільки Цивільному кодексу України, а ще й потребам бізнесу та майстерності правників, які змогли гармонійно поєднані в одному договорі запит бізнесу та дотримання вимог законодавства при їх складанні.

Адвокати Dynasty Law & Investment  мають великий досвід у складанні договорів різної складності під будь-які потреби бізнесу, адже вірне юридичне визначення предмету правовідносин, їх особливостей та правового регулювання, а також складання договору, який буде мати паритетні умови щодо обох сторін є запорукою успішних бізнес-стосунків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: