fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нехтування національними засобами захисту як сто відсотковий спосіб програти справу в ЄСПЛ

04/ 08/ 2021
  Автор: компанія Dynasty Law & Investment У свідомості громадян чомусь міцно укорінився образ Європейського Суду з прав людини як своєрідного прихистку осіб, які не знайшли правди в національних судах, «Стіни плачу» для тих, кому у захисті прав не допомогла держава. Враховуючи низький рівень довіри людей до української судової системи, багато наших співгромадян, звертаючись до суду, вже від початку «бачать» розгляд своєї справи саме в ЄСПЛ, де обов’язково в усьому розберуться і присудять компенсацію за порушені права. Такий підхід часто призводить до того, що особа, якій потрібен захист держави, в особі правоохоронних органів або суду, від початку розгляду своєї справи, ставиться до власних процесуальних обов’язків та можливостей абияк, оскільки все одно «знайти правду» планує саме в ЄСПЛ. І саме з цієї причини справу в Європейському суді програє навіть без розгляду, оскільки скарга буде визнана неприйнятною і буде повернена. ЄСПЛ приймає заяву лише після того, як особою вичерпано всі національні засоби захисту, при чому заявником мають бути дотримані національні правила та процедури. Завжди слід пам’ятати, що ЄСПЛ не підміняє собою національні судові органи та не встановлює істину у Вашій справі. Завданням ЄСПЛ є вирішення питання, чи приклала держава зусиль для захисту прав людини, які гарантовані Конвенцією з прав людини та основоположних свобод, але за пасивної поведінки самого заявника жодна держава не допоможе захистити його права. Тому якщо ви маєте намір в подальшому звертатись до ЄСПЛ, оскільки не вірите в ефективне відновлення Ваших прав національним судом, Вам необхідно своєчасно та в повному обсязі використовувати право на оскарження дій або бездіяльності, рішень національних судів, у чому Вам залюбки допоможе команда адвокатів Dynasty Law & Investment Firm. І пам’ятайте, що вже з першого лютого 2022 року строк звернення до ЄСПЛ буде скорочено з 6 до 4 місяців з дати прийняття остаточного рішення по Вашій справі. Заяви, подані після спливу цього строку до розгляду прийматись не будуть.

Автор: компанія Dynasty Law & Investment

У свідомості громадян чомусь міцно укорінився образ Європейського Суду з прав людини як своєрідного прихистку осіб, які не знайшли правди в національних судах, «Стіни плачу» для тих, кому у захисті прав не допомогла держава.

Враховуючи низький рівень довіри людей до української судової системи, багато наших співгромадян, звертаючись до суду, вже від початку «бачать» розгляд своєї справи саме в ЄСПЛ, де обов’язково в усьому розберуться і присудять компенсацію за порушені права.

Такий підхід часто призводить до того, що особа, якій потрібен захист держави, в особі правоохоронних органів або суду, від початку розгляду своєї справи, ставиться до власних процесуальних обов’язків та можливостей абияк, оскільки все одно «знайти правду» планує саме в ЄСПЛ. І саме з цієї причини справу в Європейському суді програє навіть без розгляду, оскільки скарга буде визнана неприйнятною і буде повернена.

ЄСПЛ приймає заяву лише після того, як особою вичерпано всі національні засоби захисту, при чому заявником мають бути дотримані національні правила та процедури. Завжди слід пам’ятати, що ЄСПЛ не підміняє собою національні судові органи та не встановлює істину у Вашій справі. Завданням ЄСПЛ є вирішення питання, чи приклала держава зусиль для захисту прав людини, які гарантовані Конвенцією з прав людини та основоположних свобод, але за пасивної поведінки самого заявника жодна держава не допоможе захистити його права.

Тому якщо ви маєте намір в подальшому звертатись до ЄСПЛ, оскільки не вірите в ефективне відновлення Ваших прав національним судом, Вам необхідно своєчасно та в повному обсязі використовувати право на оскарження дій або бездіяльності, рішень національних судів, у чому Вам залюбки допоможе команда адвокатів Dynasty Law & Investment Firm. І пам’ятайте, що вже з першого лютого 2022 року строк звернення до ЄСПЛ буде скорочено з 6 до 4 місяців з дати прийняття остаточного рішення по Вашій справі. Заяви, подані після спливу цього строку до розгляду прийматись не будуть.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: