fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанії, які платять ворогу – за даними IT-платформи LIGA360, понад 16 тис. компаній в Україні мають зв’язки з російською стороною

26/ 05/ 2022
  Компанія LIGA ZAKON з допомогою функціоналу Contr Agent в LIGA360 проаналізувала зв’язок українських компаній з російською та білоруською стороною.  Так, було виявлено 16 365 компаній бенефіціарними власниками яких є громадяни з росії або Республіки Білорусь. Було досліджено бізнеси з різних галузей і в кожній із них є частинка тих, хто має ворожий слід. Найчастіше бенефіціари з російської та білоруської сторони зустрічаються з в сфері IT бізнесу, а найменшою частка сліду агресора є в сектора АПК. IT-компанії - 608 компаній (4,2%) Готельно-ресторанний бізнес – 533 компанії (2,4%) Фінансовий сектор – 212 компаній (1,7%) Ритейл – 2 769 компаній (1,5%) Агропромисловий комплекс – 595 компаній (0,6%) Для українського бізнесу вкрай важливо знати з ким вони мають справу, адже початок війни принципово змінив правову площину у питаннях співробітництва з компаніями в яких бенефіціарами є громадяни росії. Ті, хто працюють в Україні та мають зв’язок з агресором можуть не лише бути спонсорами війни в Україні, а й здатні заподіювати шкоду українським компаніям, які мають справи з такими підприємствами. З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України  та введенням воєнного стану, парламент та уряд запровадили низку правил, які стосуються взаємовідносин з російською федерацією та її економічними агентами. Почали діяти декілька важливих факторів, на які обов’язково потрібно звертати увагу при взаємодії з компанією, де кінцевим бенефіціаром є представник рф чи рб: Почав діяти «Закон про вилучення», що передбачає примусове вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів. Санкційні обмеження, які можуть призвести до зупинення діяльності компанії Обмеження руху коштів стосовно резидентів РФ/РБ та юридичних осіб, де кінцевими бенефіціарами є резиденти РФ чи РБ Блокуються нотаріальні дії за участю осіб, пов’язаних з компанією-агресором Перевірити сумнівні зв’язки контрагентів дуже просто! Достатньо скористатись функціоналу Contr Agent в LIGA360. Щоб перевірити зв’язки з окупантом, достатньо ввести назву компанії чи код ЄДРПОУ у функціоналі аналізу та перевірки контрагентів в LIGA360 і через секунду система підкаже чи варто мати співпрацю з таким партнером. Щоб перевірити власних контрагентів та переглянути інформацію, яка може бути корисною під час воєнного стану - замовляйте тестовий доступ до LIGA360 за посиланням https://bit.ly/3Js5yNy .  З LIGA360 ви зможете убезпечити себе не лише від можливих ризиків, а й не допустити, аби за українські гроші збагачувались гаманці тих, хто фінансує війну.

Компанія LIGA ZAKON з допомогою функціоналу Contr Agent в LIGA360 проаналізувала зв’язок українських компаній з російською та білоруською стороною.  Так, було виявлено 16 365 компаній бенефіціарними власниками яких є громадяни з росії або Республіки Білорусь.

Було досліджено бізнеси з різних галузей і в кожній із них є частинка тих, хто має ворожий слід. Найчастіше бенефіціари з російської та білоруської сторони зустрічаються з в сфері IT бізнесу, а найменшою частка сліду агресора є в сектора АПК.

  • IT-компанії – 608 компаній (4,2%)
  • Готельно-ресторанний бізнес – 533 компанії (2,4%)
  • Фінансовий сектор – 212 компаній (1,7%)
  • Ритейл – 2 769 компаній (1,5%)
  • Агропромисловий комплекс – 595 компаній (0,6%)

Для українського бізнесу вкрай важливо знати з ким вони мають справу, адже початок війни принципово змінив правову площину у питаннях співробітництва з компаніями в яких бенефіціарами є громадяни росії.

Ті, хто працюють в Україні та мають зв’язок з агресором можуть не лише бути спонсорами війни в Україні, а й здатні заподіювати шкоду українським компаніям, які мають справи з такими підприємствами.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України  та введенням воєнного стану, парламент та уряд запровадили низку правил, які стосуються взаємовідносин з російською федерацією та її економічними агентами. Почали діяти декілька важливих факторів, на які обов’язково потрібно звертати увагу при взаємодії з компанією, де кінцевим бенефіціаром є представник рф чи рб:

  • Почав діяти «Закон про вилучення», що передбачає примусове вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів.
  • Санкційні обмеження, які можуть призвести до зупинення діяльності компанії
  • Обмеження руху коштів стосовно резидентів РФ/РБ та юридичних осіб, де кінцевими бенефіціарами є резиденти РФ чи РБ
  • Блокуються нотаріальні дії за участю осіб, пов’язаних з компанією-агресором

Перевірити сумнівні зв’язки контрагентів дуже просто! Достатньо скористатись функціоналу Contr Agent в LIGA360.

Щоб перевірити зв’язки з окупантом, достатньо ввести назву компанії чи код ЄДРПОУ у функціоналі аналізу та перевірки контрагентів в LIGA360 і через секунду система підкаже чи варто мати співпрацю з таким партнером.

Щоб перевірити власних контрагентів та переглянути інформацію, яка може бути корисною під час воєнного стану – замовляйте тестовий доступ до LIGA360 за посиланням https://bit.ly/3Js5yNy .

 З LIGA360 ви зможете убезпечити себе не лише від можливих ризиків, а й не допустити, аби за українські гроші збагачувались гаманці тих, хто фінансує війну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: