fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Financial outlook 2021- 2022

14/ 12/ 2021
    Загальні тренди в макроекономіці та конкретні інструменти керування фінансами – 2 важливі складові, які необхідно розуміти сучасному інвестору, зазначив Ігор Піхурко, модератор заходу який відбувся 14 грудня 2021 року в рамках проекту “EBA Lviv: Financial outlook 2021- 2022.” Учасники заходу мали нагоду почути експертну думку щодо ситуації на фінансовому ринку, можливості інвестування та порушити питання, які їх найбільше цікавлять у сфері заощаджень та інвестування власних коштів. Так, п. Олександр Печерицин (Креді Агріколь) зупинився на загальному огляді фінансового ринку, окремо зазначив помітний оптимізм бізнесу у 2021, його адаптацію в умовах карантину. За словами експерта, сільське господарство, торгівля та ІТ - галузі з найбільшим потенціалом для інвестора, а світовий попит на вітчизняну продукцію ще більше сприяє їх розвитку. Як мудро розпорядитись своїми фінансами та диверсифікувати ризики розповів п. Олег Денисюк (Креді Агріколь). Зокрема, він розповів про ОВДП, їх переваги та відмінності в порівнянні з класичним депозитом для населення та про інвестиції закордон. Експерт окремо зупинився на циклічності дохідності в державних цінних паперах, порівняв прибутковість ОВДП первинних аукціонів та вторинного ринку, зазначив особливості співпраці з брокером та депозитною установою. Пані Анна Гапа (Фрідом Фінанс) звернула увагу, що зараз чудова можливість придбати доларові євробонди з дохідністю понад 7% та зафіксувати високу дохідність на кілька років. Також, експертка поділилась своїми думками щодо можливостей інвестування на фондовому ринку України.  Про американський фондовий ринок та дивідендні акції, їх дохідність відносно інших джерел пасивного доходу, розповів п. Руслан Демус (Фрідом Фінанс). Найбільш перспективно, на думку п. Демуса, є купувати акції компаній циклічного росту, зокрема, в таких галузях як авіаперевезення, енергетика, в т.ч. альтернативна, а також готельний та ресторанний бізнес. Дякуємо експертам за цінну інформацію про фінансовий світ та усім учасникам за жваву дискусію.
01/

 

Загальні тренди в макроекономіці та конкретні інструменти керування фінансами – 2 важливі складові, які необхідно розуміти сучасному інвестору, зазначив Ігор Піхурко, модератор заходу який відбувся 14 грудня 2021 року в рамках проекту “EBA Lviv: Financial outlook 2021- 2022.”

Учасники заходу мали нагоду почути експертну думку щодо ситуації на фінансовому ринку, можливості інвестування та порушити питання, які їх найбільше цікавлять у сфері заощаджень та інвестування власних коштів.

Так, п. Олександр Печерицин (Креді Агріколь) зупинився на загальному огляді фінансового ринку, окремо зазначив помітний оптимізм бізнесу у 2021, його адаптацію в умовах карантину. За словами експерта, сільське господарство, торгівля та ІТ – галузі з найбільшим потенціалом для інвестора, а світовий попит на вітчизняну продукцію ще більше сприяє їх розвитку.

Як мудро розпорядитись своїми фінансами та диверсифікувати ризики розповів п. Олег Денисюк (Креді Агріколь). Зокрема, він розповів про ОВДП, їх переваги та відмінності в порівнянні з класичним депозитом для населення та про інвестиції закордон. Експерт окремо зупинився на циклічності дохідності в державних цінних паперах, порівняв прибутковість ОВДП первинних аукціонів та вторинного ринку, зазначив особливості співпраці з брокером та депозитною установою.

Пані Анна Гапа (Фрідом Фінанс) звернула увагу, що зараз чудова можливість придбати доларові євробонди з дохідністю понад 7% та зафіксувати високу дохідність на кілька років. Також, експертка поділилась своїми думками щодо можливостей інвестування на фондовому ринку України. 

Про американський фондовий ринок та дивідендні акції, їх дохідність відносно інших джерел пасивного доходу, розповів п. Руслан Демус (Фрідом Фінанс). Найбільш перспективно, на думку п. Демуса, є купувати акції компаній циклічного росту, зокрема, в таких галузях як авіаперевезення, енергетика, в т.ч. альтернативна, а також готельний та ресторанний бізнес.

Дякуємо експертам за цінну інформацію про фінансовий світ та усім учасникам за жваву дискусію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: