fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Expert Voice: Досудова санація: ефективний механізм стабілізації бізнесу

21/ 05/ 2021
  https://youtu.be/5PzDGK-uIwI Ось і відбувся перший захід нового проєкту EBA Dnipro Expert Voice, в рамках якого ми збиратимемося для обговорення цікавих тем та дізнаватимемося про думки й позиції експертів стосовно актуальних для нашої бізнес-спільноти питань. Цього разу ми розглянули тему досудової санації та інструментів, які допомагають стабілізувати бізнес, разом з Денисом Ткаченком та Андрієм Спектором - адвокатами та членами Комітету з питань банкрутства Національної асоціації адвокатів України. Досудова санація - це процедура, регламентована Кодексом України з процедур банкрутства (надалі - Кодекс) щодо відновлення платоспроможності підприємства з метою запобігання банкрутству. Для впровадження цього процесу необхідно виконати наступні вимоги: ✔️власники або учасники-акціонери підприємства-боржника мають ухвалити рішення щодо впровадження процедури досудової санації; ✔️план санації обов’язково повинен передбачати розміри, порядок та строки погашення вимог кредиторів, які беруть учать у санації; ✔️має бути здійснений ліквідаційний аналіз, який свідчить про вигідність для кредиторів виконання плану санації порівняно з ліквідацією боржника. До плану санації не включають вимоги першої та другої черг задоволення вимог кредиторів, визначених цим Кодексом. Сергій Мартинюк, суддя господарського суду Дніпропетровської області, висвітлив практичні сторони положень Кодексу, процеси та підстави, які можуть призвести до відмови у схваленні плану санації, включення кредиторів до плану санації та розподіл їх по категоріям. Переглядайте відеозапис та дізнавайтеся про плюси та мінуси процедури, вимоги до процедури та юридичні інсайти від експертів заходу Дениса Ткаченка, Андрія Спектора та Сергія Мартинюка.

Ось і відбувся перший захід нового проєкту EBA Dnipro Expert Voice, в рамках якого ми збиратимемося для обговорення цікавих тем та дізнаватимемося про думки й позиції експертів стосовно актуальних для нашої бізнес-спільноти питань.

Цього разу ми розглянули тему досудової санації та інструментів, які допомагають стабілізувати бізнес, разом з Денисом Ткаченком та Андрієм Спектором – адвокатами та членами Комітету з питань банкрутства Національної асоціації адвокатів України.

Досудова санація – це процедура, регламентована Кодексом України з процедур банкрутства (надалі – Кодекс) щодо відновлення платоспроможності підприємства з метою запобігання банкрутству. Для впровадження цього процесу необхідно виконати наступні вимоги:

✔️власники або учасники-акціонери підприємства-боржника мають ухвалити рішення щодо впровадження процедури досудової санації;

✔️план санації обов’язково повинен передбачати розміри, порядок та строки погашення вимог кредиторів, які беруть учать у санації;

✔️має бути здійснений ліквідаційний аналіз, який свідчить про вигідність для кредиторів виконання плану санації порівняно з ліквідацією боржника.

До плану санації не включають вимоги першої та другої черг задоволення вимог кредиторів, визначених цим Кодексом.

Сергій Мартинюк, суддя господарського суду Дніпропетровської області, висвітлив практичні сторони положень Кодексу, процеси та підстави, які можуть призвести до відмови у схваленні плану санації, включення кредиторів до плану санації та розподіл їх по категоріям.

Переглядайте відеозапис та дізнавайтеся про плюси та мінуси процедури, вимоги до процедури та юридичні інсайти від експертів заходу Дениса Ткаченка, Андрія Спектора та Сергія Мартинюка.

Спікери

1 / 2
Андрій Спектор
адвокат, член Комітету з питань банкрутства Національної асоціації адвокатів України.
Денис Ткаченко
арбітражний керуючий, адвокат, член Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих України, член Комітету з питань банкрутства Національної асоціації адвокатів України.
Андрій Спектор
Денис Ткаченко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: