fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Двократне збільшення е-ліміту на закордонні інвестиції та розміщення коштів на іноземних рахунках фізичних осіб

10/ 02/ 2021
  Постановою Правління Національного банку України від 3 лютого 2021 року № 14 внесено зміни до Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті. Зокрема, вдвічі збільшено (до 200 тис євро або еквіваленту в іншій валюті) на календарний рік е-ліміт для низки валютних операцій фізичних осіб з переказу коштів за кордон або на рахунки юридичних осіб-нерезидентів. До таких операцій відносяться: здійснення інвестицій за кордон, розміщення коштів на власних іноземних рахунках, переказ коштів за договором страхування життя, надання позики нерезидентам. Також встановлено, що клієнти уповноважених установ – фізичні особи, можуть використовувати е-паспорт та е-паспорт для виїзду за кордон для здійснення валютних операцій. Таким чином, в рамках лібералізації валютного режиму фізичні особи отримали змогу здійснювати в спрощеному порядку валютні операції на досить значну суму та активніше використовувати нові види паспортів. Зазначені новели почали діяти з 5 лютого 2021 року. Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до партнера практики приватних клієнтів Олександра Онуфрієнка.

Постановою Правління Національного банку України від 3 лютого 2021 року № 14 внесено зміни до “Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті”.

Зокрема, вдвічі збільшено (до 200 тис євро або еквіваленту в іншій валюті) на календарний рік е-ліміт для низки валютних операцій фізичних осіб з переказу коштів за кордон або на рахунки юридичних осіб-нерезидентів.

До таких операцій відносяться: здійснення інвестицій за кордон, розміщення коштів на власних іноземних рахунках, переказ коштів за договором страхування життя, надання позики нерезидентам.

Також встановлено, що клієнти уповноважених установ – фізичні особи, можуть використовувати е-паспорт та е-паспорт для виїзду за кордон для здійснення валютних операцій.

Таким чином, в рамках лібералізації валютного режиму фізичні особи отримали змогу здійснювати в спрощеному порядку валютні операції на досить значну суму та активніше використовувати нові види паспортів.

Зазначені новели почали діяти з 5 лютого 2021 року.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до партнера практики приватних клієнтів Олександра Онуфрієнка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: