fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ДТЕК: що потрібно зробити для подолання поточної кризи в енергетиці

10/ 11/ 2021
  Енергетичний сектор потребує швидких та ефективних рішень, а також залучення всіх учасників ринку для того, щоб подолати поточну кризу та зберегти можливість інтеграції Обєднаної енергосистеми України до європейського енергетичного простору. Про це під час пресконференції «Енергетика України: поточні проблеми, глобальні виклики та шляхи вирішення» заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко. Для стабілізації ситуації необхідно обєднати зусилля всіх учасників ринку та вжити комплексних заходів, щоб забезпечити максимальний відпуск електроенергії АЕС, підвищити надійність роботи всієї теплової генерації, додатково імпортувавши 2 млн тонн вугілля та дозволивши використання природного газу як резервного палива в обсязі 1,2-1,5 млрд кубометрів, прийняти рішення НКРЕКП та уряду задля фінансового забезпечення галузі. Лібералізація ринку дозволить Україні реалізувати свій потенціал у розвитку нової енергетики та стати регіональним лідером з декарбонізації економіки. «Розвиток української енергетики важливо синхронізувати із глобальним запитом суспільства, який визначає новий енергетичний перехід. В його основі потреба у чистій, ефективній, конкурентній енергетиці. Ключ до можливостей України відповідати цьому запиту – реформування галузі та інтеграція у європейський енергетичний ринок. Всім учасникам галузі необхідно обєднати зусилля, щоб у короткостроковій перспективі не допустити найгірших сценаріїв проходження опалювального сезону, у довгостроковій перспективі – виробити стратегію розвитку української енергетики з урахуванням глобальних кліматичних викликів», – наголосив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко. ДОВІДКА ДТЕК – лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій. У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобовязався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації. У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України. У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн. 100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.­ Джерело: https://www.dtek.com/media-center/news/dtek-chto-nuzhno-sdelat-dlya-preodoleniya-tekuschego-krizisa-v-energetike/               

Енергетичний сектор потребує швидких та ефективних рішень, а також залучення всіх учасників ринку для того, щоб подолати поточну кризу та зберегти можливість інтеграції Об’єднаної енергосистеми України до європейського енергетичного простору. Про це під час пресконференції «Енергетика України: поточні проблеми, глобальні виклики та шляхи вирішення» заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

Для стабілізації ситуації необхідно об’єднати зусилля всіх учасників ринку та вжити комплексних заходів, щоб

  • забезпечити максимальний відпуск електроенергії АЕС,
  • підвищити надійність роботи всієї теплової генерації, додатково імпортувавши 2 млн тонн вугілля та дозволивши використання природного газу як резервного палива в обсязі 1,2-1,5 млрд кубометрів,
  • прийняти рішення НКРЕКП та уряду задля фінансового забезпечення галузі.

Лібералізація ринку дозволить Україні реалізувати свій потенціал у розвитку нової енергетики та стати регіональним лідером з декарбонізації економіки.

«Розвиток української енергетики важливо синхронізувати із глобальним запитом суспільства, який визначає новий енергетичний перехід. В його основі потреба у чистій, ефективній, конкурентній енергетиці. Ключ до можливостей України відповідати цьому запиту – реформування галузі та інтеграція у європейський енергетичний ринок. Всім учасникам галузі необхідно об’єднати зусилля, щоб у короткостроковій перспективі не допустити найгірших сценаріїв проходження опалювального сезону, у довгостроковій перспективі – виробити стратегію розвитку української енергетики з урахуванням глобальних кліматичних викликів», – наголосив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

ДОВІДКА

ДТЕК – лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.

У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов’язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.

У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.

У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.­

Джерело: https://www.dtek.com/media-center/news/dtek-chto-nuzhno-sdelat-dlya-preodoleniya-tekuschego-krizisa-v-energetike/               

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: