fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ратифіковано Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування з Мальтою

05/ 05/ 2017
  Максим Лебедєв, керуючий юрист GOLAW Верховна Рада України ратифікувала Конвенцію з Мальтою про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протокол до неї. Конвенція передбачає, зокрема, що пасивні доходи не підлягатимуть подвійному оподаткуванню у обох державах та до них зможуть застосовуватися такі ставки: Дивіденди: 15% – загальна ставка; 5 % – для дивідендів, що виплачуються на користь компанії, яка володіє безпосередньо більш ніж 20 % часткою статутного капіталу компанії, що виплачує дивіденди. Проценти та роялті оподатковуватимуться за ставкою 10 %. Передбачається, що право оподаткування окремих видів доходів в Україні або Мальті визначатиметься залежно від місця виникнення таких доходів. Також, у податкових зобовязаннях платника податків однієї держави враховуватимуться суми податків, сплачені на території іншої держави. Необхідно відзначити, що Мальта користується все більшою популярністю серед українських бізнесменів, які прагнуть вивести свій бізнес на міжнародну арену. Нагадаємо, що Мальта має цілий ряд переваг для здійснення як структурування міжнародної торгівлі, так і для побудови холдингових структур. Крім того, Мальта пропонує досить комфортні умови для отримання фізичними особами посвідки на проживання. Ратифікація Конвенції без сумніву є позитивним кроком та сприятиме уникнення подвійного оподаткування доходів фізичних і юридичних осіб, отриманих на території обох країн та усуне деякі податкові бар’єри для міжнародних інвестицій та торгівлі.

Максим Лебедєв, керуючий юрист GOLAW

Верховна Рада України ратифікувала Конвенцію з Мальтою про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протокол до неї.

Конвенція передбачає, зокрема, що пасивні доходи не підлягатимуть подвійному оподаткуванню у обох державах та до них зможуть застосовуватися такі ставки:

  • Дивіденди: 15% – загальна ставка; 5 % – для дивідендів, що виплачуються на користь компанії, яка володіє безпосередньо більш ніж 20 % часткою статутного капіталу компанії, що виплачує дивіденди.
  • Проценти та роялті оподатковуватимуться за ставкою 10 %.

Передбачається, що право оподаткування окремих видів доходів в Україні або Мальті визначатиметься залежно від місця виникнення таких доходів. Також, у податкових зобов’язаннях платника податків однієї держави враховуватимуться суми податків, сплачені на території іншої держави.

Необхідно відзначити, що Мальта користується все більшою популярністю серед українських бізнесменів, які прагнуть вивести свій бізнес на міжнародну арену. Нагадаємо, що Мальта має цілий ряд переваг для здійснення як структурування міжнародної торгівлі, так і для побудови холдингових структур. Крім того, Мальта пропонує досить комфортні умови для отримання фізичними особами посвідки на проживання.

Ратифікація Конвенції без сумніву є позитивним кроком та сприятиме уникнення подвійного оподаткування доходів фізичних і юридичних осіб, отриманих на території обох країн та усуне деякі податкові бар’єри для міжнародних інвестицій та торгівлі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: