fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Chambers and Partners»: Practiceguides

17/ 02/ 2020
  Олександр БОНДАРЧУК – Заступник Голови «Національної асоціації арбітражних керуючих України», арбітражний керуючий, керуючий партнер ЮА «Абсолют», адвокат Олександр ГЛАДІЙ – директор ЮА «Абсолют», арбітражний керуючий, адвокат Банкрутство-2019. Другий випуск. Україна Чинне законодавство щодо процедур реструктуризації в Україні головним чином було орієнтоване на захист інтересів боржників, що при високому рівні корупції в країні спричинило низький рівень задоволення вимог кредиторів – в межах 6 – 9%. Ухвалений Кодекс з процедур банкрутства, який вступив в силу 21.10.2019 року, містить структурні зміни в процедурах банкрутства та спрямований на підвищення ефективності й результативності останніх. Завдяки Кодексу запрацює механізм банкрутства фізичних осіб, що також має важливе значення, оскільки дасть можливість вирішити різні проблеми з реструктуризацією іпотечних позик, номінованих в іноземній валюті. У статті для провідного міжнародного видання з глобальної практики «Chambers and Partners» Олександр Бондарчук та Олександр Гладій проаналізували банкрутство в Україні. Читайте у «Банкрутство-2019. Другий випуск. Україна» про: тенденції та зміни ринку; правові режими, що регулюють питання реструктуризації, реорганізації, неплатоспроможності і ліквідації; позасудова реструктуризацію й узгоджене врегулювання заборгованості; права й засоби правового захисту забезпеченого кредитора; права, засоби правового захисту й пріоритети незабезпеченого кредитора; передбачені Законом процеси реструктуризації, реабілітації та реорганізації; передбачені Законом процедури неплатоспроможності та ліквідації; міжнародні питання та процеси транскордонного співробітництва; повірених осіб/ одержувачів /офіційних представників; роль консультантів; посередників та арбітражні розгляди; обовязки й особисту відповідальність директорів та посадових осіб підприємств з фінансовими проблемами; важливість оцінки в процесі реструктуризації та визнання неплатоспроможності. Посилання на статтю англійською ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПЕРЕКЛАДОМ

Олександр БОНДАРЧУК – Заступник Голови «Національної асоціації арбітражних керуючих України», арбітражний керуючий, керуючий партнер ЮА «Абсолют», адвокат

Олександр ГЛАДІЙ – директор ЮА «Абсолют», арбітражний керуючий, адвокат

Банкрутство-2019. Другий випуск. Україна

Чинне законодавство щодо процедур реструктуризації в Україні головним чином було орієнтоване на захист інтересів боржників, що при високому рівні корупції в країні спричинило низький рівень задоволення вимог кредиторів – в межах 6 – 9%.

Ухвалений Кодекс з процедур банкрутства, який вступив в силу 21.10.2019 року, містить структурні зміни в процедурах банкрутства та спрямований на підвищення ефективності й результативності останніх.

Завдяки Кодексу запрацює механізм банкрутства фізичних осіб, що також має важливе значення, оскільки дасть можливість вирішити різні проблеми з реструктуризацією іпотечних позик, номінованих в іноземній валюті.

У статті для провідного міжнародного видання з глобальної практики «Chambers and Partners» Олександр Бондарчук та Олександр Гладій проаналізували банкрутство в Україні.

Читайте у «Банкрутство-2019. Другий випуск. Україна» про:

  • тенденції та зміни ринку;
  • правові режими, що регулюють питання реструктуризації, реорганізації, неплатоспроможності і ліквідації;
  • позасудова реструктуризацію й узгоджене врегулювання заборгованості;
  • права й засоби правового захисту забезпеченого кредитора;
  • права, засоби правового захисту й пріоритети незабезпеченого кредитора;
  • передбачені Законом процеси реструктуризації, реабілітації та реорганізації;
  • передбачені Законом процедури неплатоспроможності та ліквідації;
  • міжнародні питання та процеси транскордонного співробітництва;
  • повірених осіб/ одержувачів /офіційних представників;
  • роль консультантів;
  • посередників та арбітражні розгляди;
  • обов’язки й особисту відповідальність директорів та посадових осіб підприємств з фінансовими проблемами;
  • важливість оцінки в процесі реструктуризації та визнання неплатоспроможності.

Посилання на статтю англійською

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПЕРЕКЛАДОМ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: