fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнесу, чиє майно пошкоджено чи зруйновано, вже зараз треба фіксувати факти втрат

25/ 03/ 2022
  Протягом місяця війни від російських обстрілів та авіанальотів в Україні вже зруйновано або ж пошкоджено велику кількість об’єктів, що належать бізнесу. Тож Кабміном було прийнято постанову від 20 березня 2022 р. № 326 про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих збройною агресією російської федерації. Так, документ визначає ключові напрями, за якими буде оцінюватися рівень завданої шкоди. До них також відносяться економічні втрати підприємств усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна, а також упущена вигода від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності. Слід зауважити, що методик щодо відшкодування збитків постраждалим підприємствам наразі ще немає, але над цим активно працюють урядовці. Водночас, бізнесу, який постраждав, вже зараз рекомендується фіксувати факти втрат (матеріальних збитків, упущеної вигоди, інших), щоб в подальшому використати їх як підставу для отримання компенсації. Довідково: Одна з компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації, юридична фірма Arzinger, розробила рекомендації щодо фіксації фактів втрат в результаті військового вторгнення рф в Україну – ділимося ними у посиланні.

Протягом місяця війни від російських обстрілів та авіанальотів в Україні вже зруйновано або ж пошкоджено велику кількість об’єктів, що належать бізнесу.

Тож Кабміном було прийнято постанову від 20 березня 2022 р. № 326 про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих збройною агресією російської федерації.

Так, документ визначає ключові напрями, за якими буде оцінюватися рівень завданої шкоди. До них також відносяться економічні втрати підприємств усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна, а також упущена вигода від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності.

Слід зауважити, що методик щодо відшкодування збитків постраждалим підприємствам наразі ще немає, але над цим активно працюють урядовці.

Водночас, бізнесу, який постраждав, вже зараз рекомендується фіксувати факти втрат (матеріальних збитків, упущеної вигоди, інших), щоб в подальшому використати їх як підставу для отримання компенсації.

Довідково:

Одна з компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації, юридична фірма Arzinger, розробила рекомендації щодо фіксації фактів втрат в результаті військового вторгнення рф в Україну – ділимося ними у посиланні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: