fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес вітає новий порядок відкриття та закриття банківських рахунків

10/ 01/ 2020
  З третього січня 2020 року НБУ спростив порядок відкриття та закриття банківських рахунків. Йдеться про відкриття спеціальних рахунків відповідно до вимог нового Кодексу України з процедур банкрутства (наприклад, для погашення боргів боржника – фізичної особи) та закриття банківських рахунків ФОПами. Крім того, вступає в силу заборона на витрачання коштів з бізнес-рахунків на особисті, не повязані з бізнесом, потреби. Водночас, кошти можна буде перерахувати з бізнес на особистий рахунок, однак, лише після сплати всіх податків та зборів. Також банки зможуть самостійно посвідчувати довіреність фізичної особи-підприємця, що не потребуватиме використання послуг нотаріуса. Ігор Гоцик. Керівник департаменту з представництва компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації. До розробки даних норм в тому числі долучались і експерти бізнес-спільноти. Очікуємо, що вони сприятимуть зменшенню бюрократичних процедур, створенню більш рівних та чесних правил для роботи, де легальні гравці відчуватимуть себе захищено. Адже це є одними з базових принципів для подальшого розвитку як бізнесу, так і країни в цілому. Тому, бізнес вітає чергову оптимізацію роботи в банківському секторі.

З третього січня 2020 року НБУ спростив порядок відкриття та закриття банківських рахунків. Йдеться про відкриття спеціальних рахунків відповідно до вимог нового Кодексу України з процедур банкрутства (наприклад, для погашення боргів боржника – фізичної особи) та закриття банківських рахунків ФОПами.

Крім того, вступає в силу заборона на витрачання коштів з бізнес-рахунків на особисті, не пов’язані з бізнесом, потреби. Водночас, кошти можна буде перерахувати з бізнес на особистий рахунок, однак, лише після сплати всіх податків та зборів.

Також банки зможуть самостійно посвідчувати довіреність фізичної особи-підприємця, що не потребуватиме використання послуг нотаріуса.

Ігор Гоцик Керівник департаменту з представництва компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації
До розробки даних норм в тому числі долучались і експерти бізнес-спільноти. Очікуємо, що вони сприятимуть зменшенню бюрократичних процедур, створенню більш рівних та чесних правил для роботи, де легальні гравці відчуватимуть себе захищено. Адже це є одними з базових принципів для подальшого розвитку як бізнесу, так і країни в цілому. Тому, бізнес вітає чергову оптимізацію роботи в банківському секторі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: