fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес вітає 2 рішення для підтримки аграрної галузі

25/ 05/ 2020
  Минулий четвер був дійсно вдалим для аграрної галузі. По-перше, було завершено сагу із «так званими» соєвими правками. Так, Президент підписав закон 466 (законопроєкт  №1210) «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві». Цей Закон, серед іншого, поновлює відшкодування ПДВ при експорті олійних культур (сої та ріпаку). Тож справедливі умови оподаткування та добросовісної конкуренції на аграрному ринку врешті відновлено. Варто зауважити, що аграрії чекали на цю подію майже 2,5 роки. По-друге, Мінекономіки було опубліковано проєкт Порядку встановлення ділянок, вільних від шкідливих організмів. Експерти Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації неодноразово піднімали питання необхідності спростити процедури встановлення ділянок, вільних від шкідливих організмів, адже проходження відповідних фітосанітарних процедур є складовою підготовки експорту ячменю до КНР. Спрощення подачі документів для проходження відповідних фітосанітарних процедур, які необхідні для підготовки експорту ячменю до КНР, є важливим чинником для забезпечення безперебійного експорту ячменю до КНР. Ірина Душник. Виконавчий директор Комітету олійних та зернових культур Європейської Бізнес Асоціації. Від імені бізнесу щиро дякую, що наші пропозиції були враховані при розробці відповідного порядку. Питання інтенсифікації торговельних відносин із Піднебесною є вкрай важливим для Украйни. Адже Китай - мільярдний ринок споживання, надзвичайно перспективний, особливо з огляду на приріст населення та цінові тренди. А в останні роки спостерігається стійка тенденція до збільшення експорту зернових з України до КНР. Тому, нам цей тренд важливо обов′язково зберегти. Нагадаємо, експорт ячменю з України до КНР здійснюється відповідно до Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до Китаю від 5 грудня 2013 року. Цей Протокол вимагає встановлення зон, вільних від шкідливих організмів Tilletia controversa. В Україні Tilletia controversa є нерегульованим шкідливим організмом.

Минулий четвер був дійсно вдалим для аграрної галузі. По-перше, було завершено сагу із «так званими» соєвими правками. Так, Президент підписав закон 466 (законопроєкт  №1210) «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві». Цей Закон, серед іншого, поновлює відшкодування ПДВ при експорті олійних культур (сої та ріпаку). Тож справедливі умови оподаткування та добросовісної конкуренції на аграрному ринку врешті відновлено. Варто зауважити, що аграрії чекали на цю подію майже 2,5 роки.

По-друге, Мінекономіки було опубліковано проєкт Порядку встановлення ділянок, вільних від шкідливих організмів. Експерти Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації неодноразово піднімали питання необхідності спростити процедури встановлення ділянок, вільних від шкідливих організмів, адже проходження відповідних фітосанітарних процедур є складовою підготовки експорту ячменю до КНР. Спрощення подачі документів для проходження відповідних фітосанітарних процедур, які необхідні для підготовки експорту ячменю до КНР, є важливим чинником для забезпечення безперебійного експорту ячменю до КНР.

Ірина Душник Виконавчий директор Комітету олійних та зернових культур Європейської Бізнес Асоціації
Від імені бізнесу щиро дякую, що наші пропозиції були враховані при розробці відповідного порядку. Питання інтенсифікації торговельних відносин із Піднебесною є вкрай важливим для Украйни. Адже Китай - мільярдний ринок споживання, надзвичайно перспективний, особливо з огляду на приріст населення та цінові тренди. А в останні роки спостерігається стійка тенденція до збільшення експорту зернових з України до КНР. Тому, нам цей тренд важливо обов′язково зберегти.

Нагадаємо, експорт ячменю з України до КНР здійснюється відповідно до Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до Китаю від 5 грудня 2013 року. Цей Протокол вимагає встановлення зон, вільних від шкідливих організмів Tilletia controversa. В Україні Tilletia controversa є нерегульованим шкідливим організмом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: