fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-спільнота цінує кроки, які вживаються для захисту макроекономічного балансу

29/ 08/ 2018
  Макроекономічна стабільність є важливою умовою розвитку бізнесу в країні, має вирішальне значення для економічного зростання України та залучення інвестицій. Один з ключових індикаторів здоров’я економіки – рівень дефіциту державного бюджету. Для управління державним боргом, Урядом було розроблено відповідну Стратегію, реалізацію якої здійснює Міністерство фінансів України. Так, в рамках Стратегії здійснено приватне розміщення короткострокових облігацій зовнішніх державних позик з терміном погашення у 2019 році на 725 мільйонів доларів. Бізнес-спільнота цінує кроки, які вживаються Урядом та Мінфіном для захисту макроекономічного балансу в умовах нестабільності міжнародного ринку капіталу для країн, що розвиваються. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації . Контроль за дефіцитом бюджету – один з кроків, зафіксований у програмі МВФ. Маю надію, управління боргом допоможе підвищити рівень довіри до країни з боку українських та міжнародних інвесторів. Паралельно, не відкладаючи на другий план, потрібно здійснювати земельну реформу, боротьбу з корупцією та зменшення тіньової економіки, про які також йдеться в програмі. Місія МВФ вже 6 вересня приїде до Києва з візитом, що є якісним показником для країни. «Перед українською владою стоїть непросте завдання - конструктивно провести переговори. Критично важливим є виконання умов щодо ціни на газ. І хоча для декого це може здаватись непопулярним кроком, впевнена, Уряд та Мінфін роблять все можливо, аби запропонувати оптимальну формулу ціноутворення та виконати міжнародні зобов’язання. І ми підтримуємо їх у цих важливих для України перемовинах», – додала вона. Томаш Фіала. Президент Європейської Бізнес Асоціації. Сподіваємось, візит місії МВФ завершиться домовленістю про виділення чергового кредитного траншу. І, крім того, Україна виконає умови для отримання позики в розмірі 800 млн дол. від Світового Банку та макрофінансову допомогу на суму 500 млн. євро з боку ЄС. Нагадаємо, 12 липня відбулась прес-конференція, на якій бізнес-спільнота заявила про важливість розблокування траншу від МВФ та пов’язаного з ним фінансування від інших партнерів України.

Макроекономічна стабільність є важливою умовою розвитку бізнесу в країні, має вирішальне значення для економічного зростання України та залучення інвестицій. Один з ключових індикаторів здоров’я економіки – рівень дефіциту державного бюджету.

Для управління державним боргом, Урядом було розроблено відповідну Стратегію, реалізацію якої здійснює Міністерство фінансів України. Так, в рамках Стратегії здійснено приватне розміщення короткострокових облігацій зовнішніх державних позик з терміном погашення у 2019 році на 725 мільйонів доларів.

Бізнес-спільнота цінує кроки, які вживаються Урядом та Мінфіном для захисту макроекономічного балансу в умовах нестабільності міжнародного ринку капіталу для країн, що розвиваються.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Контроль за дефіцитом бюджету – один з кроків, зафіксований у програмі МВФ. Маю надію, управління боргом допоможе підвищити рівень довіри до країни з боку українських та міжнародних інвесторів. Паралельно, не відкладаючи на другий план, потрібно здійснювати земельну реформу, боротьбу з корупцією та зменшення тіньової економіки, про які також йдеться в програмі.

Місія МВФ вже 6 вересня приїде до Києва з візитом, що є якісним показником для країни. «Перед українською владою стоїть непросте завдання – конструктивно провести переговори. Критично важливим є виконання умов щодо ціни на газ. І хоча для декого це може здаватись непопулярним кроком, впевнена, Уряд та Мінфін роблять все можливо, аби запропонувати оптимальну формулу ціноутворення та виконати міжнародні зобов’язання. І ми підтримуємо їх у цих важливих для України перемовинах», – додала вона.

Томаш Фіала Президент Європейської Бізнес Асоціації
Сподіваємось, візит місії МВФ завершиться домовленістю про виділення чергового кредитного траншу. І, крім того, Україна виконає умови для отримання позики в розмірі 800 млн дол. від Світового Банку та макрофінансову допомогу на суму 500 млн. євро з боку ЄС.

Нагадаємо, 12 липня відбулась прес-конференція, на якій бізнес-спільнота заявила про важливість розблокування траншу від МВФ та пов’язаного з ним фінансування від інших партнерів України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: