fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банкрутство на військових рейках – круглий стіл онлайн від LIGA ZAKON за участю арбітражного керуючого та представників Міністерства юстиції України!

24/ 06/ 2022
  Банкрутство – крах чи збереження бізнесу? Не знаєте, як зберегти бізнес в умовах війни через процедуру банкрутства чи не можете знайти рішення для своєї компанії у нових законопроектах щодо банкрутства? – ці та багато інших актуальних питань про банкрутство під час дії воєнного стану обговорять практики ринку у сфері банкрутства та представники Міністерства юстиції на круглому столі online. Коли? 29 червня о 16-00 у форматі питання-відповідь Учать у заході безкоштовна за попередньої реєстрації Поставити своє запитання можете і ви! Для цього необхідно заповнити спеціальну форму Спікери: Анастасія Шевченко – модераторка заходу, керівниця департаменту аналізу юридичної інформації ЛІГА:ЗАКОН, кандидатка політичних наук, практикуюча юристка з 20-річним стажем. Філатов Владислав – директор департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України. Валерія Коломієць - заступниця Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Наталія Тищенко – практикуюча арбітражна керуюча, адвокат, сертифікована медіаторка Українського центру медіації, керуюча партнерка юридичної компанії Nobili На круглому столі будуть розглянуті наступні питання: 1) Яким чином Міністерство юстиції допомагає боржникам і кредиторам в умовах воєнного стану, коли комунікація дуже порушена і чим взагалі в таких умовах Міністерство може допомогти в процедурах банкрутства?  2) Які новели чи нові законопроекти готуються міністерством в питаннях банкрутства?  3) Чи можливо зберегти бізнес в умовах воєнного стану через процедуру банкрутства?  4) Є нові відкриті справи по банкрутству за останні три місяці? Які наразі запити до вас приходять?  5) Як зараз працює арбітражний керуючий? Як проводяться зборів (комітету) кредиторів. Чи можна сказати, що процедура банкрутства повноцінно працює.  6) До війни у вас була активна позиція по притягненню керівників, власників і беніфіціарів до відповідальності. Війна все пробачить?  7) Постанова КМУ від 03.03.2022 р. № 187 “Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації” (передбачає мораторій на майно країни агресора). Як це впливає нп процедуру банкрутства? 8) Чи є якість преференції по входу в процедуру для тих, хто втратив бізнес чи житло.  9) Чи можна у банкрута вилучати майно для військових потреб? !Реєструйтесь для участі у круглому столі, ставте свої запитання та отримайте корисну, актуальну інформацію і поради експертів щодо роботи вашого бізнесу під час дії воєнного стану.

Банкрутство – крах чи збереження бізнесу?

Не знаєте, як зберегти бізнес в умовах війни через процедуру банкрутства чи не можете знайти рішення для своєї компанії у нових законопроектах щодо банкрутства? – ці та багато інших актуальних питань про банкрутство під час дії воєнного стану обговорять практики ринку у сфері банкрутства та представники Міністерства юстиції на круглому столі online.

Коли? 29 червня о 16-00 у форматі “питання-відповідь”

Учать у заході безкоштовна за попередньої реєстрації

Поставити своє запитання можете і ви! Для цього необхідно заповнити спеціальну форму

Спікери:

Анастасія Шевченко – модераторка заходу, керівниця департаменту аналізу юридичної інформації ЛІГА:ЗАКОН, кандидатка політичних наук, практикуюча юристка з 20-річним стажем.

Філатов Владислав – директор департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України.

Валерія Коломієць – заступниця Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції

Наталія Тищенко – практикуюча арбітражна керуюча, адвокат, сертифікована медіаторка Українського центру медіації, керуюча партнерка юридичної компанії Nobili

На круглому столі будуть розглянуті наступні питання:

1) Яким чином Міністерство юстиції допомагає боржникам і кредиторам в умовах воєнного стану, коли комунікація дуже порушена і чим взагалі в таких умовах Міністерство може допомогти в процедурах банкрутства? 

2) Які новели чи нові законопроекти готуються міністерством в питаннях банкрутства? 

3) Чи можливо зберегти бізнес в умовах воєнного стану через процедуру банкрутства? 

4) Є нові відкриті справи по банкрутству за останні три місяці? Які наразі запити до вас приходять? 

5) Як зараз працює арбітражний керуючий? Як проводяться зборів (комітету) кредиторів. Чи можна сказати, що процедура банкрутства повноцінно працює. 

6) До війни у вас була активна позиція по притягненню керівників, власників і беніфіціарів до відповідальності. Війна все пробачить? 

7) Постанова КМУ від 03.03.2022 р. № 187 “Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації” (передбачає мораторій на майно країни агресора). Як це впливає нп процедуру банкрутства?

8) Чи є якість преференції по входу в процедуру для тих, хто втратив бізнес чи житло. 

9) Чи можна у банкрута вилучати майно для військових потреб?

!Реєструйтесь для участі у круглому столі, ставте свої запитання та отримайте корисну, актуальну інформацію і поради експертів щодо роботи вашого бізнесу під час дії воєнного стану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: