fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У зв’язку з реорганізацією офісу великих платників податків відбулась зміна місця обліку компаній

14/ 01/ 2021
  До уваги бізнесу! З 1 січня 2021 року діяльність офісів великих платників податків ДПС буде здійснюватися за галузевою ознакою без прив’язки компаній до тих офісів, які розташовані найближче територіально. Про це бізнесу було повідомлено наприкінці грудня 2020 року під час зустрічі з Олексієм Любченком, Головою Державної податкової служби України. 30 грудня ця інформація зявилась на сайті ДПС України офіційно. При цьому, списки компаній з новим перерозподілом були опубліковані лише 4 січня 2021 року. З оновленим списком можна ознайомитись за лінком. Варто зауважити, що дана реорганізація внесла досить кардинальні зміни в роботу великого бізнесу. Так, до прикладу, змінився номер рахунків для сплати податків. Для розуміння, компанія, що працювала у Черкасах та перебувала на обліку в ОВПП у Дніпрі могла бути переміщена до Харкова. Однак, жодного офіційного повідомлення засобами масової інформації чи через електронний кабінет платника податків бізнесу про таку зміну не надходило. Тож звертаємо вашу увагу бізнесу на необхідність уточнення інформації про зміну місця обліку ВПП та імовірну зміну рахунків для сплати податків з метою уникнення зарахування коштів на  помилкові рахунки та, як наслідок, виникнення штучної заборгованості. На жаль, повернення у таких випадках помилково сплачених сум, у кращому випадку, займає близько місяця. Також Європейська Бізнес Асоціація звертається до ДПС з проханням більш широко інформувати платників податків про зміни, які впроваджує служба. Так, з 1 січня 2021 року запроваджено єдиний рахунок для сплати податків. Тож бізнес очікує на вчасне інформування про терміни та особливості використання даного рахунку для всіх компанії в різних регіонах України. Сподіваємось, у 2021 між ДПС та бізнесом буде більше прозорості та відкритості в комунікації.

До уваги бізнесу!

З 1 січня 2021 року діяльність офісів великих платників податків ДПС буде здійснюватися за галузевою ознакою без прив’язки компаній до тих офісів, які розташовані найближче територіально. Про це бізнесу було повідомлено наприкінці грудня 2020 року під час зустрічі з Олексієм Любченком, Головою Державної податкової служби України.

30 грудня ця інформація з’явилась на сайті ДПС України офіційно. При цьому, списки компаній з новим перерозподілом були опубліковані лише 4 січня 2021 року.

З оновленим списком можна ознайомитись за лінком.

Варто зауважити, що дана реорганізація внесла досить кардинальні зміни в роботу великого бізнесу. Так, до прикладу, змінився номер рахунків для сплати податків. Для розуміння, компанія, що працювала у Черкасах та перебувала на обліку в ОВПП у Дніпрі могла бути переміщена до Харкова. Однак, жодного офіційного повідомлення засобами масової інформації чи через електронний кабінет платника податків бізнесу про таку зміну не надходило.

Тож звертаємо вашу увагу бізнесу на необхідність уточнення інформації про зміну місця обліку ВПП та імовірну зміну рахунків для сплати податків з метою уникнення зарахування коштів на  помилкові рахунки та, як наслідок, виникнення штучної заборгованості. На жаль, повернення у таких випадках помилково сплачених сум, у кращому випадку, займає близько місяця.

Також Європейська Бізнес Асоціація звертається до ДПС з проханням більш широко інформувати платників податків про зміни, які впроваджує служба.

Так, з 1 січня 2021 року запроваджено єдиний рахунок для сплати податків. Тож бізнес очікує на вчасне інформування про терміни та особливості використання даного рахунку для всіх компанії в різних регіонах України.

Сподіваємось, у 2021 між ДПС та бізнесом буде більше прозорості та відкритості в комунікації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: