fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У Всесвітній день РСМ 2017 співробітники компаній RSM у світі об’єднались для обміну інноваційними ідеями

22/ 09/ 2017
  Співробітники РСМ Україна святкують цей день особливими заходами 19 вересня 2017 року РСМ, шоста за розміром мережа незалежних фірм з надання аудиторських, податкових та консалтингових послуг, відзначає шостий щорічний Всесвітній день РСМ, найбільше свято спільного бачення, цінностей і цілей мережі. Інновації через співпрацю - тема Всесвітнього дня РСМ 2017, а 19 вересня, всі компанії РСМ зібрались з метою дослідження шляхів створення сприятливого середовища для розвитку інноваційних ідей в кожній фірмі для того, щоб залишатись актуальними і сучасними, як для існуючих, так і перспективних клієнтів, вдосконалення персоналу в професії. РСМ оголосило вересень місяцем інновацій, і співробітники заохочуються до пошуку нових ідей та можливостей для покращення ефективності роботи та обслуговування клієнтів. Проводячи різноманітні заходи, співробітники фірм РСМ в більш ніж 70 країнах спілкуються з колегами, клієнтами, приймають участь в благодійних заходах задля підкреслення загальних цінностей мережі, які полягають у співпраці, глибокому особистому розумінні, ідеях та професійній інтуїції на користь своїх клієнтів. Всесвітньому дню РСМ 2017 передували 12 місяців роботи з укріплення позицій мережі, протягом яких не тільки збільшилась кількість фірм - членів, але й відбулось зростання загального доходу мережі на 7,6% за рік, що закінчився 31 грудня 2016 року. Більше 70% фірм - членів РСМ також звітували зростання. RSM Україна є членом мережі RSM з 2007 року. Розвиваючи тему Дня РСМ, співробітники взяли участь у денних презентаціях з інноваційних технологій, включаючи поточні тенденції ERP, концепції цифрове підприємство, розумний завод, cloud – технології, та інші технічні досягнення, які застосовуються в професійній діяльності. Презентації проводили запрошені експерти, партнери та фахівці з інформаційних технологій компанії, та завершились обговореннями в групах з тістечками та напоями. Тетяна Бернатович, Керуючий партнер компанії РСМ Україна, прокоментувала: В умовах швидкого розвитку технологій, дуже важливо бути в курсі останніх новин, розвивати наші методи та підходи, щоб залишатись конкурентоспроможними та пропонувати найкращі рішення для задоволення потреб наших клієнтів. Джин Стівенз, Виконавчий директор RSM International сказала: Одним з найкращих досягнень в рамках Всесвітнього дня РСМ є можливість бачити працівників компаній РСМ всього світу об’єднаними під брендом РСМ, який відрізняє нас від інших. По-перше, для нас найпершими і найголовнішим в бізнесі є люди - вони є нашим найціннішим активом. Я надзвичайно пишаюсь тією роботою, яку наші фірми та співробітники взяли на себе у Всесвітній день РСМ та закликаю їх продовжувати пропонувати свої чудові ідеї, які роблять мережу РСМ унікальною.

Співробітники РСМ Україна святкують цей день особливими заходами

19 вересня 2017 року РСМ, шоста за розміром мережа незалежних фірм з надання аудиторських, податкових та консалтингових послуг, відзначає шостий щорічний Всесвітній день РСМ, найбільше свято спільного бачення, цінностей і цілей мережі.

“Інновації через співпрацю” – тема Всесвітнього дня РСМ 2017, а 19 вересня, всі компанії РСМ зібрались з метою дослідження шляхів створення сприятливого середовища для розвитку інноваційних ідей в кожній фірмі для того, щоб залишатись актуальними і сучасними, як для існуючих, так і перспективних клієнтів, вдосконалення персоналу в професії. РСМ оголосило вересень місяцем інновацій, і співробітники заохочуються до пошуку нових ідей та можливостей для покращення ефективності роботи та обслуговування клієнтів.

Проводячи різноманітні заходи, співробітники фірм РСМ в більш ніж 70 країнах спілкуються з колегами, клієнтами, приймають участь в благодійних заходах задля підкреслення загальних цінностей мережі, які полягають у співпраці, глибокому особистому розумінні, ідеях та професійній інтуїції на користь своїх клієнтів.

Всесвітньому дню РСМ 2017 передували 12 місяців роботи з укріплення позицій мережі, протягом яких не тільки збільшилась кількість фірм – членів, але й відбулось зростання загального доходу мережі на 7,6% за рік, що закінчився 31 грудня 2016 року. Більше 70% фірм – членів РСМ також звітували зростання.

RSM Україна є членом мережі RSM з 2007 року. Розвиваючи тему Дня РСМ, співробітники взяли участь у денних презентаціях з інноваційних технологій, включаючи поточні тенденції ERP, концепції “цифрове підприємство”, “розумний завод”, cloud – технології, та інші технічні досягнення, які застосовуються в професійній діяльності. Презентації проводили запрошені експерти, партнери та фахівці з інформаційних технологій компанії, та завершились обговореннями в групах з тістечками та напоями. Тетяна Бернатович, Керуючий партнер компанії РСМ Україна, прокоментувала: “В умовах швидкого розвитку технологій, дуже важливо бути в курсі останніх новин, розвивати наші методи та підходи, щоб залишатись конкурентоспроможними та пропонувати найкращі рішення для задоволення потреб наших клієнтів”.

Джин Стівенз, Виконавчий директор RSM International сказала: “Одним з найкращих досягнень в рамках Всесвітнього дня РСМ є можливість бачити працівників компаній РСМ всього світу об’єднаними під брендом РСМ, який відрізняє нас від інших. По-перше, для нас найпершими і найголовнішим в бізнесі є люди – вони є нашим найціннішим активом. Я надзвичайно пишаюсь тією роботою, яку наші фірми та співробітники взяли на себе у Всесвітній день РСМ та закликаю їх продовжувати пропонувати свої чудові ідеї, які роблять мережу РСМ унікальною”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: