fbpx

У Всесвітній день РСМ 2017 співробітники компаній RSM у світі об’єднались для обміну інноваційними ідеями

22/ 09/ 2017

Співробітники РСМ Україна святкують цей день особливими заходами

19 вересня 2017 року РСМ, шоста за розміром мережа незалежних фірм з надання аудиторських, податкових та консалтингових послуг, відзначає шостий щорічний Всесвітній день РСМ, найбільше свято спільного бачення, цінностей і цілей мережі.

“Інновації через співпрацю” – тема Всесвітнього дня РСМ 2017, а 19 вересня, всі компанії РСМ зібрались з метою дослідження шляхів створення сприятливого середовища для розвитку інноваційних ідей в кожній фірмі для того, щоб залишатись актуальними і сучасними, як для існуючих, так і перспективних клієнтів, вдосконалення персоналу в професії. РСМ оголосило вересень місяцем інновацій, і співробітники заохочуються до пошуку нових ідей та можливостей для покращення ефективності роботи та обслуговування клієнтів.

Проводячи різноманітні заходи, співробітники фірм РСМ в більш ніж 70 країнах спілкуються з колегами, клієнтами, приймають участь в благодійних заходах задля підкреслення загальних цінностей мережі, які полягають у співпраці, глибокому особистому розумінні, ідеях та професійній інтуїції на користь своїх клієнтів.

Всесвітньому дню РСМ 2017 передували 12 місяців роботи з укріплення позицій мережі, протягом яких не тільки збільшилась кількість фірм – членів, але й відбулось зростання загального доходу мережі на 7,6% за рік, що закінчився 31 грудня 2016 року. Більше 70% фірм – членів РСМ також звітували зростання.

RSM Україна є членом мережі RSM з 2007 року. Розвиваючи тему Дня РСМ, співробітники взяли участь у денних презентаціях з інноваційних технологій, включаючи поточні тенденції ERP, концепції “цифрове підприємство”, “розумний завод”, cloud – технології, та інші технічні досягнення, які застосовуються в професійній діяльності. Презентації проводили запрошені експерти, партнери та фахівці з інформаційних технологій компанії, та завершились обговореннями в групах з тістечками та напоями. Тетяна Бернатович, Керуючий партнер компанії РСМ Україна, прокоментувала: “В умовах швидкого розвитку технологій, дуже важливо бути в курсі останніх новин, розвивати наші методи та підходи, щоб залишатись конкурентоспроможними та пропонувати найкращі рішення для задоволення потреб наших клієнтів”.

Джин Стівенз, Виконавчий директор RSM International сказала: “Одним з найкращих досягнень в рамках Всесвітнього дня РСМ є можливість бачити працівників компаній РСМ всього світу об’єднаними під брендом РСМ, який відрізняє нас від інших. По-перше, для нас найпершими і найголовнішим в бізнесі є люди – вони є нашим найціннішим активом. Я надзвичайно пишаюсь тією роботою, яку наші фірми та співробітники взяли на себе у Всесвітній день РСМ та закликаю їх продовжувати пропонувати свої чудові ідеї, які роблять мережу РСМ унікальною”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: