fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У травні Admitad Україна долучився до низки добрих справ

30/ 05/ 2024
  Травень — це місяць корпоративних традицій та добрих справ в Admitad Україна. Цьогоріч команда доєдналася до благодійного Пробігу під каштанами та провела пікнік для дітей-сиріт з Центру соціально-психологічної реабілітації, а День вишиванок традиційно відзначила корпоративним українським обідом зі справжнім карпатським баношем.    «Ми маємо гарну традицію на День вишиванки — одягати свої ошатні, барвисті вишиванки та влаштовувати з командою традиційний обід з українських страв. Для нас важливо підтримувати всередині команди українські традиції та культуру, адже це вагома частина фундаменту, яка формує та визначає нашу українську ідентичність, — розказує Феодосій Коваленко, Country Manager Admitad Україна. — Такими заходами ми намагаємося підтримувати та мотивувати команду, а також давати хоч трохи приводу для радості та життя в його кращих проявах». Також у травні пройшов благодійний пікнік для дітей-сиріт. Команда Admitad Україна провела півдня у компанії з дітьми, розділивши разом активний відпочинок та спілкування, а опісля і спільне приготування смачного частування. «У важкі та темні часи ми як ніколи потребуємо світлих та добрих справ, якби банально це не звучало, — констатує Феодосій Коваленко. — Активності спрямовані на допомогу для дітей — це краще, що може бути на сьогодні. Адже це продовження нашого майбутнього. Ось чому цей напрямок другий рік поспіль є і буде пріоритетним для нас».  Крім того, у День Києва команда Admitad Україна в черговий раз долучилася до Пробігу під каштанами. Зібрані в рамках проєкту кошти будуть спрямовані на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Травень — це місяць корпоративних традицій та добрих справ в Admitad Україна. Цьогоріч команда доєдналася до благодійного Пробігу під каштанами та провела пікнік для дітей-сиріт з Центру соціально-психологічної реабілітації, а День вишиванок традиційно відзначила корпоративним українським обідом зі справжнім карпатським баношем. 

 

«Ми маємо гарну традицію на День вишиванки — одягати свої ошатні, барвисті вишиванки та влаштовувати з командою традиційний обід з українських страв. Для нас важливо підтримувати всередині команди українські традиції та культуру, адже це вагома частина фундаменту, яка формує та визначає нашу українську ідентичність, — розказує Феодосій Коваленко, Country Manager Admitad Україна. — Такими заходами ми намагаємося підтримувати та мотивувати команду, а також давати хоч трохи приводу для радості та життя в його кращих проявах».

Також у травні пройшов благодійний пікнік для дітей-сиріт. Команда Admitad Україна провела півдня у компанії з дітьми, розділивши разом активний відпочинок та спілкування, а опісля і спільне приготування смачного частування.

«У важкі та темні часи ми як ніколи потребуємо світлих та добрих справ, якби банально це не звучало, — констатує Феодосій Коваленко. — Активності спрямовані на допомогу для дітей — це краще, що може бути на сьогодні. Адже це продовження нашого майбутнього. Ось чому цей напрямок другий рік поспіль є і буде пріоритетним для нас». 

Крім того, у День Києва команда Admitad Україна в черговий раз долучилася до Пробігу під каштанами. Зібрані в рамках проєкту кошти будуть спрямовані на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: