fbpx

У Таллінні розпочала роботу Українсько-естонська торгова палата

31/ 05/ 2019

У п’ятницю, 31 травня, в Таллінні відкрилася Українсько-естонська торгова палата (UECC) – перше об’єднання українського бізнесу в Естонській Республіці.

До правління торгової палати увійшли  керівник Талліннського офісу юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Віталій Галицьких та фінансовий директор Elme Messer в Естонії Олександр Тімаров.

Палата займатиметься підтримкою конкурентоспроможності українських підприємців в Естонії і естонських підприємців під час виходу на ринок України, і стане основним нетворкінг-майданчиком для всіх зацікавлених у розвитку бізнесу в обох країнах.

«Головним завданням UECC буде розвиток взаємовигідних економічних відносин між Естонією та Україною, – заявив Олександр Тімаров. – Палата збиратиме і поширюватиме інформацію щодо інвестиційного клімату, законодавства і ділових контактів в обох країнах».

«Палата планує спільно з Посольством України в Естонії та Посольством Естонії в Україні сприяти встановленню контактів і організації співпраці між естонськими та українськими компаніями, а також лобіювати їхні інтереси в органах державної влади», зазначив Віталій Галицьких.

Україна – один з найбільших торгових партнерів Естонії в Європі. Загалом, українські е-резиденти заснували в Естонії вже 729 підприємств, зайнявши 1-е місце серед всіх іноземних підприємців. Також статус електронного резидента Естонії отримав 3431 українець, що є 3-ім показником.

Палата є самостійною юридичною особою, членами якої можуть бути українські, естонські та інші організації та об’єднання підприємств.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році і входить до числа найвідоміших і найбільш авторитетних юридичних консультантів східно-європейського регіону. В офісах фірми в Україні, Естонії і Росії працює більше 120 чоловік. У Таллінні «Ілляшев та Партнери» працює з 2016 року. Фірма рекомендована для роботи в Естонії міжнародним рейтингом IFLR 1000.

Elme Messer Gaas AS є провідною газовою компанією у Прибалтійському регіоні. Компанія Elme Messer Gaas заснована в 1999 році концернами BLRT Grupp AS (Естонія) і Messer Group (Німеччина) як спільне підприємство, основною діяльністю якого є виробництво та продаж промислових, медичних і харчових газів і газових сумішей на території Прибалтійських країн, а також в Росії та Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: